04/12/2019 14:54 3660

Герой футбольного дня. Новачок «Динамо» Ібрагім Каргбо-молодший, син довічно відстороненого від футболу

Топ-новина вчорашнього дня - перехід до «Динамо» бельгійського нападника

Credit 365 [CPS] UA

Дивний перехід… Дивним найперше його називають бельгійські ЗМІ, які не розуміють, як вчорашній представник «бельгійських любителів» опинився в українському топ-клубі. Брехня, сумніви і маніпулювання з боку батька – такими словами описують цю ситуацію наближені до гравця джерела. До речі, про батька футболіста, Ібрагіма Каргбо, є цікавий факт, який чомусь замовчується в матеріалах-представленнях динамівського новачка.

Отже, Каргбо-молодший опинився в Києві після розриву контракту з «Льєрсом Кемпензонен», який представляє третій бельгійський дивізіон. Там молодий нападник виступав в оренді від «Руселаре» – бельгійського клубу, що виступає в другому за рангом бельгійському дивізіоні (аналог нашої Першої ліги). Керівництву «Льєрса» чи то гравець, чи то його оточення повідомили, що молодик більше не має бажання виступати за цю команду, назвавши причиною цього сімейні обставини. «Клуб шкодує, але не збирається утримувати футболіста на прив'язі всупереч його волі. Договір оренди розірваний за обопільною згодою», - повідомив клуб у своєму facebook в середині листопада.

Герой футбольного дня. Новачок Динамо Ібрагім Каргбо-молодший, син довічно відстороненого від футболу - изображение 1

Керівництву «Льєрса» Каргбо-молодший повідомив, що повернеться до Лондона, де мешкає його сім'я. А невдовзі з'явилася інформація про київське «Динамо»: тому в «Льєрсі» й називають ситуацію брехливою та маніпулятивною. »Я сумніваюся, що перехід до «Динамо» – це добре. Він, звісно, талановитий хлопець, але йому було б ліпше розвиватися разом з нами. Я сподіваюся, що колись Ібрагім опанує свою кар'єру і все буде гаразд», - сказав генеральний директор «Льєрса», не приховуючи ноток скепсису в голосі. Адже всім відомо, чиїм сином є новачок «Динамо» – сином дуже одіозної постаті.

«Я багато чому навчився у свого батька, тому що він для мене як зразок для наслідування... Я захоплююся ним тому, що він веде себе як професіонал на полі і за його межами, і я дійсно пишаюся ним».

Ібрагім Каргбо-молодший

Його батько – Ібрагім Каргбо, в свій час виступав за відомі «Шарлеруа», ФК «Брюссель», «Атлетіку» (Лісабон), «Віллем ІІ». Саме з Нідерландами пов'язаний пікантний факт з біографії Каргбо-старшого. Нещодавно він був довічно дискваліфікований ФІФА за участь у договірних матчах.

Точніше, шлейф цієї історії тягнеться ще з 2014-го року. Тоді Каргбо звинуватила федерація Сьєрра-Леоне в організації та участі в договірняку. Була заборона виступати як в чемпіонаті цієї країни, так і за збірну. Саме тому син Ібрагіма Каргбо одразу вирішив для себе, що буде пробиватися до збірної Бельгії, а Сьєрра-Леоне залишить як запасний варіант на випадок, якщо не буде викликатися до національної команди Бельгії. Каже, тримаючи в душі образу за дискваліфікацію батька, що в футбольному господарстві його рідної країни твориться безлад.

Герой футбольного дня. Новачок Динамо Ібрагім Каргбо-молодший, син довічно відстороненого від футболу - изображение 2

Після Сьєра-Леоне дискваліфікація настигла Каргбо-старшого в Нідерландах. Там його звинуватили і довели провину в організації договірних матчів за участю «Утрехта». Махінації Каргбо здійснював під патронатом сингапурця Вілсона Перумала – «хрещеного батька» договірняків. За повідомленнями ЗМІ, він організував сотні поєдинків з фіксованим результатом, за що навіть два роки був ув'язнений.

Оскільки дискваліфікації в Сьєрра-Леоне і Нідерландах носили локальний характер (розповсюджувалися лише на території цих країн), то Каргбо примудрявся продовжувати футбольну діяльність. Нині йому лише 37, тож він продовжував кар'єру у маловідомих англійських клубах-представниках нижчих ліг (останнім клубом був «Dulwich Hamlet» F.C. – шостий англійський дивізіон). Аж поки за справу не взялися чиновники з ФІФА. Отримавши вдосталь доказів, організація довічно відсторонила Ібрагіма Каргбо від футболу за організацію і участь в договірних матчах і за зав’язки з Вілсоном Перумала. Було це в 2019-у. Ділку нічого не залишалося, окрім як під відчайдушні зойки »я ні в чому не винен», взятися за кар'єру свого сина. І ось різкий поворот – за допомогою контактів з Дмитром Селюком, батько привів сина до «Динамо».

Герой футбольного дня. Новачок Динамо Ібрагім Каргбо-молодший, син довічно відстороненого від футболу - изображение 3

Ібрагім Каргбо-молодший – нападник, і в тих матчах, які фіксувалися статистикою, забив два голи і віддав один асист. Це три результативних дії в 24-х поєдинках клубного рівня. Підвищує репутаційну вартість Ібрагіма Каргбо-молодшого його прив'язка до збірних Бельгії U-18 та U-19. В 13-и матчах забив два голи і віддав одну результативну передачу.

«Завдяки такому швидкому розвитку сина я стаю гордим батьком» ...

Ібрагім Каргбо-старший

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Credit 365 [CPS] UA
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше