Футбол України 5 Грудня, 12:56 897
Яремчук, Безус і Пластун не врятували «Гент» від вильоту з Кубка Бельгії, «Брюгге» Соболя пройшов завдяки серії пенальті | 19-27
Матчі 1/8 Кубка подарували різні емоції українцям, які захищають кольори бельгійських клубів.

Гол: Бруно, 84

Найлегше склався поєдинок для Кортрейка Андрія Бацули, який у вольовому стилі здолав Ейпен. Героєм зустрічі став Іломбе М'Бойо – 32-річний форвард замінив українця після перерви і оформив дубль за три хвилини.

Брюгге довелося відіграти 30 хвилин екстратаймів і виконати серію пенальті, щоб визначити сильнішого у протистоянні з Остенде. Зрештою, у футбольній лотереї пощастило більше партнерам Едуарда Соболя, який весь матч просидів у запасі.

А от Гент завершив виступи на цій стадії. Яремчук, Безус і Пластун вийшли у стартовому складі, проте їхня команда майже не створила шансів біля воріт Шарлеруа. Долю путівки у 1/4 фіналу вирішив гол хавбека господарів Бруно на 84-ій хвилині.