Ящишин: «Пропозиція придбати «Карпати» за символічну гривню залишається у силі»

Футбол України 5 Грудня, 20:47 1001
Ящишин: «Пропозиція придбати «Карпати» за символічну гривню залишається у силі»
​Виконавчий директор Карпат Ростислав Ящишин поділився своїм баченням розвитку клубу, а також заявив, що «зелено-білі» готові розглянути варіант зі зміною власника.

«Ми вже втомилися від жалюгідних результатів протягом останніх років. І ми не хочемо продовжувати сидіти в болоті турнірної таблиці. Це не шлях Карпат.

Наш шлях – отримати нарешті обіцяну можливість розвиватися, відповідати вимогам фінансового фейр-плей (витрачати не більше заробленого), зробити клуб незалежним від настрою будь-якого інвестора і ставити найвищі завдання, а саме – боротися за медалі та регулярно виступати в єврокубках.

Зробити це без розбудови інфраструктури, що має забезпечити не лише власне футбольні потреби, але і створити фінансовий фундамент для розвитку, на наш погляд, нереально. Але! Якщо хтось з можновладців чи бізнесменів має інший рецепт розвитку клубу – будь ласка, пропозиція придбати Карпати за символічну гривню залишається у силі», – сказав Ящишин.

Нагадаємо, нещодавно з'явилася інформація, що почесний президент Карпат Петро Димінський вже протягом тривалого часу не виділяє коштів на клуб. Взимку львів'яни начебто планують влаштувати розпродаж гравців, щоб мати ресурси для існування.