«Зоря» перемогла «Динамо» на його полі

Динамо Київ 8 Грудня, 19:07 5383
«Зоря» перемогла «Динамо» на його полі | 19-27
«Динамо» вдома програло «Зорі» (1:2) в центральній грі 17-го туру чемпіонату України.

Уже на 2-й хвилині Громов розіграв просту, але яку ж вбивчу для захисту киян стіночку з Кабаєвим. Одного забули на лівому фланзі, а другий замикав з меж воротарського – поперечина врятувала Бойка. Кадар на рівному місці впав у центрі поля, що привело до атаки 2 в 1. Пощастило, що Громов запоров швидку контру, нарвавшись на блок Попова, який відбивався за себе і того хлопця. Закидання зі своєї половини поля Зорі привело до закономірного взяття воріт. Громов викотив на зовсім вільного Михайліченка. Екс-захисник Динамо на техніці хитнув Попова і прошив Кадара та Бойка. Це був дебютний удар у площину воріт за перші 6 хвилин. Оце так вибуховий старт команди Скрипника!

Юрченко розрізним пасом вивів зовсім вільного Громова сам на сам – Бойко самовіддано парирував. У Динамо за перші 20 хвилин лише дальній удар Сидорчука прямо в руки Шевченку. Просто знущаються гості над захистом киян. Шалений пресинг, розкішні комбінації, удари з меж штрафного. Хомченовський пробачив, не влучивши у ворота метрів з 15-и, а Вербіч відразу ж покарав. Сидорчук віддав на Кендзьору, Томаш навісив, а Беньямін замкнув, реалізувавши перший же момент господарів.

Попов на 32-й хвилині блискуче з глибини закинув на Вербіча. Удар словенця впритул потягнув Шевченко. Команди зрівнялися за влучаннями у площину воріт (3:3), але Зоря веде 6:4 за ударами загалом. Караваєв брутально в'їхав ногою у груди Юрченку, але суддя дає фол в атаці. Циганков подав штрафний, Бєсєдін виграв верх і розстрілював капітана гостей – поперечина. Знову Зоря виходить лівим флангом у швидку атаку. Кабаєв уже вкотре програв боротьбу Попову, заробивши тільки кутовий. Удар Вербіча в самовідданому стрибку блокує Абу Ханна. І знову словенець на вістрі. Кендзьора тонким пасом виводив Беньяміна у штрафний, але і тут Шевченко потягнув удар з близької відстані.

Видовищну дуель з обміном ударами, високими швидкостями та агресією в усіх лініях ми побачили в першому таймі. Найкращі у плані креативу гравці обох команд діють на лівому фланзі. Вербіч був найгострішим у Динамо, Михайліченко тероризував Кендзьору і Ко. Не дивно, що саме екс-динамівець і словенський легіонер обмінялися голами. Динамо тотально програло перші 20 хвилин, однак проявило відмінну реакцію у другій половині тайму. Відтак 8:8 за ударами загалом, причому кияни виявилися навіть прицільнішими (4:3).

Зоря непогано розпочала після перерви, але до ударів справа не доходила – тільки перспективні атаки. Зате команда Скрипника змусила киян заробляти фоли і картки. Кадар отримав другу жовту за жорсткий прийом Громова. Вилучення уже на 53-й хвилині.

Михайліченко блискуче кинув у прорив Хомченовського, Кендзьора наздогнав, але суперник легко обіграв поляка і переграв Бойка ударом з гострого кута.

Шабанов замінив Шапаренка, а Де Пена – Бєсєдіна. Тим часом Циганков оригінально розіграв кутовий. Кендзьора скинув на Попова, той використав спину Шабанова як підтримку для стрибка і пробив з кількох метрів – тільки останній штрих зовсім не вдався, Шевченко без проблем взяв м'яч.

Розігрують до вірного хлопці Скрипника. Атака зліва направо, снаряд отримав забутий Тимчик – Бойко парирував удар впритул. Загралися гості на своїй половині, Абу Ханна віддав назад так, що Буяльський ледь не перекинув Шевченка. Ех, а у штрафному марно чекав пасу Циганков. Сидорчук могутні ударом з льоту перевірив на міцність хребет Громова – це було боляче. Сидорчук протягнув м'яч лівим напівфлангом і черпачком подав на Де Пену – Карлос влучив у поперечину. Абу Ханна серйозно травмувався після того, як програв боротьбу уругвайцю. Вийшов Віталій Вернидуб.

Цітаішвілі замінив Вербіча. Дуже нервово словенець вітався з лавою запасних, не хотів він йти з поля за 15 хвилин до кінця. Кочергін обвідним ударом влучив у поперечину, перед тим ефектно посадивши на м'яке місце Кендзьору. Більшість моментів Динамо створило зі стандартів. Ось і цього разу Де Пена навішував зі штрафного, а Попов пробивав з лінії воротарського – вище. Абдула додав 6 хвилин, але в киян особливо нічого не виходило.

«Динамо» - «Зоря» 1:2

Голи: Вербіч 22 - Михайліченко 6, Хомченовський 56