«Динамо» шокує жахливою грою: Хто винен?

Динамо Київ 8 Грудня, 22:38 2444
«Динамо» шокує жахливою грою: Хто винен?
На НСК «Олімпійський» завершився поєдинок 17 туру Прем'єр-ліги між «Динамо» та «Зорею» (1:2).

Вкотре «Динамо» шокувала фанатів своєю грою в матчі з приблизно рівними за класом суперниками. І якщо перші невдачі команди Олексія Михайличенка сприймалися, як наслідок роботи його попередника Олександра Хацкевича, то тепер зрозуміло, що тренер не контролює команду. І в важливому матчі Ліги Європи з «Мальме», і в сьогоднішньому з «Зорею» кияни залишалися в меншості через бездумну і недисципліновану гру Сергія Сидорчука і Тамаша Кадара. Як могли досвідчені футболісти зробити підставу своїм же партнерам? Чому після ганебного вилучення Сидорчука в єврокубках, Кадар з спокійною совістю повторює ганебне досягнення партнера в такому важливому матчі УПЛ? Тренер взагалі у «Динамо» є?

Недільний матч «Динамо» з основним конкурентом за друге місце в турнірній таблиці оголив ще чималу гору проблем. Вже до 15 хвилини луганці мали забивати в ворота киян, щонайменше, три голи. Динамівці вийшли взагалі не готовими до амбітної команди Віктора Скрипника. Як це можна пояснити?

Попереду ще два важких знакових матчі - з «Лугано» в Лізі Європи та з «Десною» в УПЛ. Після цієї поразки «Динамо» опустилося на 4 місце в турнірній таблиці. Вже не стоїть питання про боротьбу за чемпіонство, тут би посісти другу сходинку турнірки, щоб грати в лізі чемпіонів. Ймовірно, ці поєдинки і вирішать долю головного тренера киян Олексія Михайличенка.

Вже зараз можна стверджувати, що поспішне звільнення Хацкевича посеред сезону було помилковим. Президент Ігор Суркіс мав би дочекатися зимового міжсезоння і мати достатньо часу аби знайти гідного наставника. Натомість призначив кризового менеджера Михайличенка, який лише загострив проблеми команди.

То ж виходить. що в тому, що «Динамо» провалило сезон ще до завершення зимової паузи винні і обидва наставники і президент клубу. Та чи усвідомлюють винні свою вину? Якщо взимку відбудуться кардинальні зміни і на тренерському містку, і серед футболістів, і в підході до клубної роботи, тоді можна стверджувати, що «так». Інакше прогнозувати, яке чергове дно проб'є київський клуб - важко.

Любомир Чотирбок