«Динамо» – «Зоря». Головні події матчу

Динамо Київ 9 Грудня, 14:41 949
«Динамо» – «Зоря». Головні події матчу | 19-27
Офіційний сайт «Динамо» виділяє головні моменти матчу нашої команди проти «Зорі» в 17-му турі Favbet Ліги.

1. Рідкісна поразка для киян у матчі проти «Зорі»

Для «Динамо» луганська команда довгий час не була серйозним суперником. «Біло-сині» штампували перемоги над «Зорею» і нечасто мали проблеми по грі.

Але в останні роки луганці додали в усіх компонентах і складають гідну конкуренцію лідерам українського футболу.

До цієї зустрічі баланс поєдинків «Динамо» і «Зорі» з моменту першого матчу в рамках чемпіонатів України становив вражаючі 28 перемог киян, 11 нічиїх і 4 перемоги луганської команди. Тепер у графі «перемоги «Зорі» значиться показник у 5 успішних матчів, що становить 11,3% від усіх ігор проти «Динамо» в чемпіонатах України.

Відсоток перемог динамівців погіршився і тепер становить 63,6%.

2. Друге вилучення для Кадара і «біло-синіх»

За 43 матчі в чемпіонатах України проти «Зорі» у динамівців було зафіксовано всього 1 вилучення (у «Зорі» - 3). Стільки ж, скільки й у вчорашньому матчі.

Тамаш Кадар двічі потрапив під санкції харківського арбітра Анатолія Абдули і був вилучений за повторне попередження вже на початку другого тайму.

Цікаво, що в попередніх 12-ти поєдинках нинішнього чемпіонату країни у Кадара також було 2 попередження.

Але найцікавіший факт полягає в тому, що єдине вилучення у «Динамо» в історії матчів проти «Зорі» у чемпіонатах України також заробив Тамаш Кадар, і також за 2 жовті картки. І також був вилучений на початку другого тайму (матч попереднього сезону).

3. Улюблена команда Беньяміна Вербича

Словенський вінгер «Динамо» забив єдиний гол киян у цьому матчі та встановив клубний рекорд у чемпіонатах України.

Для Вербича це вже 6-й гол у ворота «Зорі» і він став найкращим бомбардиром «Динамо» в матчах проти луганської команди у чемпіонатах України.

До цієї зустрічі по 5 голів було у Вербича, а також Андрія Ярмоленка, Тіберіу Гіоане та Віктора Леоненка.

З діючих гравців «Динамо» найближче до Вербича знаходяться Денис Гармаш і Віктор Циганков, які забили по 4 м'ячі.

4. Сумний ювілей Томаша Кендзьори

Для польського правого захисника «Динамо» цей поєдинок став сотим у складі команди. На жаль, ювілейний матч не приніс ні самому гравцеві, ні його команді успіху.

Кендзьора відзначився гольовою передачею на Вербича, але оборона «біло-синіх» не виглядала зразком надійності та якості в цьому матчі. І особисто Кендзьора в тому числі.

Гольова передача стала для поляка 10-ю за час виступів за «Динамо». Ми віримо і сподіваємося, що таких передач від Кендзьори у складі «біло-синіх» буде ще чимало!

5. У битві статистичних серій динамівська була завершена

До матчу склалася цікава ситуація:

- кияни не пропускали в чемпіонаті більше 1 гола за гру з 15-го вересня, коли вдома програли «Десні» 1:2. З тих пір «біло-сині» провели 10 матчів у Favbet Лізі і пропускали лише в трьох із них, і лише по одному м'ячу;

- «Зоря» з 1 вересня зіграла 11 матчів у чемпіонаті УПЛ і якщо забивала голи, то тільки 2 і більше за поєдинок. Один м'яч за гру для луганців уже давно велика рідкість;

Коли гості відкрили рахунок на початку матчу, то стало зрозуміло, що одна з цих серій перерветься. На жаль продовжилася серія «Зорі», яка в другому таймі забила ще раз і перервала серію поєдинків «Динамо», коли кияни не пропускали більше одного м'яча за гру.