Герой футбольного дня. Андрій Лунін

Футбол України 10 Грудня, 18:43 1301
Герой футбольного дня. Андрій Лунін
В очікуванні матчу в Кубку Короля.

У «Вальядоліді» ситуація складається навіть гірше, аніж у «Леганесі». В обоймі «пепінерос» Лунін хоч і не грав, але був задоволений своєю роботою на тренуваннях. Він часто працював понаднормово, вибудував хороші стосунки з партнерами за командою й особливо – з тренером воротарів «Леганеса». Відсутність шансів проявити себе на футбольному полі за такої ситуації сприймалася не так болісно.

До того ж, раз через раз Лунін усе ж грав. У «Вальядоліді» немає й цього. Перше коло чемпіонату майже завершилося, а в українця – нуль ігрових хвилин в активі. І слушно зазначає іспанська преса – найближчим часом поліпшення не передбачається. Хорді Масіп, - основний кіпер «Вальядоліда», - невпевнено розпочав сезон, помилявся на стартовому відтинку чемпіонату, але нині увійшов у ритм. В активі Масіпа – шість поєдинків на нуль пропущених, половина з яких мали місце впродовж останнього ігрового місяця. Загалом у «пусела» шостий показник надійності оборони після 16-и турів чемпіонату – менше пропустили лише «Реал», «Севілья», «Хетафе», «Атлетік» (Більбао) і «Атлетико» (стільки ж пропущених, як і у «Вальдоліда», - 18, - у «Барселони», «Осасуни» і «Реал Соьєдада»). Цілком логічно, що тренер Серхіо Гонсалес не бажає руйнувати те, що й так непогано працює.

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 1

У Андрія Луніна буде шанс в кубковому матчі – це єдина нагода зіграти у футболці «Вальядоліда» в цьому календарному році. В першому раунді турніру «Вальядоліду» протистоятиме «Толоса» (18-е грудня) – це аутсайдер своєї групи Терсера-дивізіону (четверта за рангом іспанська ліга). Зіграти-то Лунін зможе, але навряд чи буде нагода себе проявити. Адже суперник не проб'є в цілому надійної оборони «пусела». Тут треба чекати наступного раунду і сильнішого опонента.

Хоча б такого, як минулого сезону був у «Леганеса». Лунін добре себе проявив в протистоянні з «Райо Вальєкано» , а ось проти «Реала» в наступному колі турніру не грав через умови оренди. Зате відіграв п'ять матчів у чемпіонаті (три – після Різдва), в тому числі – проти «Атлетико», в боротьбі з яким зробив кілька пам'ятних сейвів.

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 2

Терпіння… Потрібні терпіння і ще одна спроба перезапустити кар'єру в Іспанії. Лунін опиняється не в тих командах.