Чемпіонат U-21: «Динамо» впевнено переграло «Десну»

Футбол України 14 Грудня, 15:15 620
Чемпіонат U-21: «Динамо» впевнено переграло «Десну» | 19-27
У суботу «Динамо U-21» провело черговий матч першості України-2019/20 серед молодіжних команд: в рамках 18-го туру «біло-сині» грали на своїй базі в Конча-Заспі формально виїзний поєдинок з однолітками з чернігівської «Десни».

Динамівці, які значно випереджали суперника в турнірній таблиці (перед звітним туром кияни з 35 очками ділили другу сходинку з «Шахтарем», а чернігівці з 18 пунктами розташовувалися на сьомій позиції), очікувано заволоділи ініціативою. Небезпека переважно виходила після флангових навісів, але до небезпечних ударів по воротах справа не доходила.

При цьому номінальні господарі не відсиджувалися в обороні – зокрема, впродовж хвилини Сердюк змусив Кучеруку продемонструвати свою майстерність, витягуючи м’яча з-під поперечини, а Шевцов із центру штрафного майданчика пробив поруч зі стійкою.

Нарешті, у середині тайму підопічним Юрія Мороза вдалося відкрити рахунок. Янаков виконав зручний навіс зі штрафного, який заробив на правому фланзі Мащенко, і Сирота ударом з лінії воротарського майданчика пробив повз голкіпера.

Подвоїли же перевагу «біло-сині» за п’ять хвилин, і гол вийшов доволі курйозним. Після навісу Вівчаренка з лівого флангу фактично від лицьової лінії м’яч настільки закрутився, що воротар спіймав його вже за лінією власних воріт.

Після перерви динамівці вже могли грати спокійніше, відштовхуючись від рахунку. Команди обмінювалися небезпечними моментами – зокрема, після потужного удару Янакова з лінії штрафного майданчика голкіпер парирував м’яч на кутовий, а Демяненко зовсім трохи не влучив по воротах, завершуючи багатоходівку номінальних господарів. Але своє слово після перерви підопічні Юрія Мороза все ж сказали – на 83-й хвилині після прострілу з правого флангу Надольський прийняв м’яча у штрафному майданчику, прибрав опонента та потужно пробив по центру воріт, буквально «прошивши» голкіпера «Десни».

У підсумку, 0:3 – «Динамо» впевненою перемогою завершує календарний рік та йде на зимову перерву, ділячи другу сходинку разом із «Шахтарем».