Гол Циганкова приносить «Динамо» перемогу над «Десною»

Динамо Київ 15 Грудня, 16:06 3195
Гол Циганкова приносить «Динамо» перемогу над «Десною» | 19-27
Кияни відстояли перемогу у матчі 18-го туру УПЛ із «Десною», забивши у першому таймі.

З перших хвилин команди продемонстрували хороший темп. «Десна» одразу кинулася до воріт «Динамо», діяла гостро, але влучити по воротах гостей їй не вдавалося. Кияни витримали стартовий натиск і перевели гру до воріт чернігівців. Одна із атак «біло-синіх» завершилася результативно. Віктор Циганков, який був один із найгостріших гравців киян в першому таймі, зіграв на добиванні після удару Вербича. 0:1

Після забитого гола кияни дали «Десні» поконтролювати м'яч, вичікуючи на контратаку. Щодо гри господарів, то за 45-хвилин їм такі і не вдалося влучити у раму воріт. Калітвінцев і Фаворов діяли гостро, але, принаймні, поки що, без результативно.

Як і в першому таймі, «Десна» з перших хвилин почала гру «першим номером». Кияни знову «перекусили» активність суперника і перевели гру до його воріт. Все ж, перші хвилин двадцять темп гри сповільнився, в порівнянні із першою половиною гри.

На 60-ій хвилині було замінено Попова на Кенджору, після чого захист киян кілька разів провалювався. Вже на 64-ій хвилині господарі мали найкращий момент у матчі, але спочатку удар парирував Бущан, а далі Конопля пробив над перекладиною.

Зважаючи, що рахунок «слизький», кияни все-одно грали на утримання - не поспішали, намагалися контролювати м'яч, подовгу розігрували атаки.

«Десна» на останніх хвилинах влаштувала штурм воріт, який приніс лише пенальті на їхні ворота, але Вербич схибив, пробивши у перекладину.

По завершенні 5-ти доданих хвилин, свисток арбітра констатував перемогу киян, яка повертає їх на другу сходинку.