"Очікував більшого від "Динамо" - захисник "Генка"

Динамо Київ 20 Вересня, 19:21 492
Очікував більшого від Динамо - захисник Генка | 19-27
Бельгійський "Генк" святкував перемогу над київським "Динамо" у матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи з музикою. Про це розповів футболіст "шахтарів" Бріан Хамалайнен.

"Зараз вся команда дуже щаслива. Сьогодні у нас був дуже хороший день, який приніс нам важливу перемогу, - каже данський захисник. - Правда, я трохи розчарований, адже мені так і не вдалося зіграти.

На виїзді завжди важко грати. Наш наставник перед матчем сказав, щоб ми вірили у свої сили. Сьогодні мої партнери показали, що вміють грати у футбол. Коли "Генк" отримав простір, то контролював м'яч. За винятком другого тайму, команда виглядала дуже добре.

Я очікував більшого від "Динамо". Команда дуже сильна, коли контролює м'яч, але без нього киянам було важко. Сьогодні господарі оборонялися не на 100% своїх можливостей, не лізли зі шкіри, щоб повернутися собі м'яча після його втрати. Ці проблеми у грі "Динамо" дозволили нам перемогти сьогодні. Чим ближче до кінця матчу, тим більше ми вірили у власний успіх.

Сьогодні ми думали не лише про захист. Коли м'яч опинився у нас, ми намагалися витиснути із ситуації максимум. Звичайно, у другому таймі нам довелося більше оборонятися. Але до перерви, окрім стартових хвилин, ми показали, що вміємо грати у футбол.

Звичайно, ми хочемо вийти у плей-офф, але поки ми зіграли тільки один матч. Все може трапитися.

Після матчу у нашій роздягальні всі голосно раділи і святкували перемогу з музикою. Слів там не багато і це точно не була пісня "We are the champions", - сміється Хамалайнен.

Нагадаємо, "Динамо" програло "Генку" з рахунком 0:1. Єдиний гол на 62-й хвилині провів Жюльєн Горіус.