Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Тайсон травмував мене навмисно"

Динамо Київ 6 Серпня, 12:48 566
Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Тайсон травмував мене навмисно
Два тижні без тренувань, включаючи десять днів абсолютного спокою - такий результат пошкодження, отриманого одним з лідерів «Динамо» і збірної на «Донбас Арені».
Два тижні без тренувань, включаючи десять днів абсолютного спокою - такий результат пошкодження, отриманого одним з лідерів «Динамо» і збірної на «Донбас Арені». Нагадаємо: Тайсон завдав Андрію Ярмоленко ковзнаючий удар високо піднятою ногою. При цьому телеповтори не залишили сумнівів - гравець «Шахтаря» атакував свого суперника навмисно.
 
Тієї ж думки сам Ярмоленко:

– Тайсон травмував мене навмисно. Просто простягнув мені шипами по животу і стегну. Біль пекельний! Скільки граю у футбол - такого не пригадаю. Коли зрозумів, що продовжити матч не зможу, попросив заміну.
 
І знаєте, що прикро: переді мною ніхто навіть не вибачився. Більше того, після того, що сталося побачив на обличчі Тайсона посмішку, а партнери лише схвально поплескали його по голові.
 
Лікар «Динамо» Леонід Миронов в розмові з кореспондентом «СЕ» вчора ввечері дослівно цитував медичний висновок. Але якщо лаконічно, у Ярмоленка забій м'яких тканин правого стегна, живота і паховій області, обширна підшкірна гематома. І всюди - глибокі садна від шипів.
 
Прямо в роздягальні донецького стадіону гравцеві провели  первинну хірургічну обробку, виконали ін'єкцію протибольових та протизапальних препаратів. Ярмоленко полетів з «Динамо» до Києва, а на ранок - пройшов у Конча-Заспі додаткове обстеження. Була виявлена ​​різка болючість привідних м'язів і м'язів стегна, що, за словами доктора Миронова, і змусило його відвезти футболіста на УЗД в приватний центр сучасної травматології та ортопедії.
 
– "Дослідження проводила провідний український фахівець у галузі УЗД-діагностики спортивних травм, кандидат медичних наук Ганна Вовченко", – розповів динамівський лікар. - У результаті виявилися множинні контузіонні розриви м'язових волокон по два-три міліметри кожен, обширні гематоми, просочування м'язової маси кров'ю і вторинне збільшення пахових лімфатичних вузлів.
 
Миронов відносить пошкодження Ярмоленко до категорії середніх і важких травм, що в середньому передбачає перебування гравця поза тренувального процесу протягом двох тижнів. В результаті провідного футболіста втратив не тільки столичний клуб, але і збірна України, яка через тиждень розпочне підготовку до контрольного матчу з Ізраїлем. Він відбудеться 14 серпня на «Олімпійському».
 
Чи зможе тепер Ярмоленко у всеозброєнні підійти до найважливішого матчу збірної з англійцями, наміченому на 10 вересня? Миронов вважає це можливим, однак уточнює, що після тривалої паузи гравцеві, не виключено, доведеться грунтовно підтягувати функціональну готовність. Поки ж травмованому динамівцю не випадково прописаний абсолютний спокій: у Ярмоленка болять м'язи і йому важко ходити.
 
Додамо, що в епізоді, який призвів до цієї травмі, арбітр матчу «Шахтар» - «Динамо» Віктор Швецов обмежився призначенням штрафного, зробивши, на думку куратора суддівського корпусу П'єрлуїджі Колліни, помилку. Італієць не коментує те, що трапилося в деталях, вважаючи, що може надати мимовільний тиск на членів КДК. Але не виключено, що контрольно-дисциплінарний комітет не стане розглядати момент взагалі.
 
Для цього, як виявилося, досить, щоб Швецов зробив заяву: він добре бачив епізод, але не побачив у ньому підстав навіть для жовтої картки ...