Два вилучення та два пенальті. «Динамо» розписало скандальну нічию з «Колосом»

Динамо Київ 12 Грудня, 19:11 2566
Два вилучення та два пенальті. «Динамо» розписало скандальну нічию з «Колосом» | 19-27
Неймовірний за накалом матч та дивне суддівтсво.

На початку матчу було багато боротьби та фолів, у одному з епізодів, Костишин молодший дуже жорстко порушив правила проти Шапаренка, Миколі знадобилось чимало часу, щоб прийти до тями.

Перші десять хвилин матчу вийшли досить сірими, Колос усім складом стояв у захисті, а кияни багато помилялись під час передач і жодної більш-менш хорошої атаки не провели.

Ближче до середини тайму Колос вирівняв гру і саме у ковалівців був перший гострий момент. Після розіграшу кутового, Євген Селезньов пробивав з меж воротарського майданчика, однак зробив це не зовсім вдало і м'‎яч пролетів повз стійку воріт.

Перший момент у Динамо виник на 25-й хвилині, Миколенко підключився до атаки і помітив на дальній стійці Супрягу, однак Владислав якимось дивом примудрився не влучити у порожні ворота.

Середина тайму запам'‎яталась двома грубими фолами від Костишина та Селезньова, які були нагороджені жовтими картками а у моменті коли Євген Селезньов прямою ногою пішов у Шапаренка, рефері взяв паузу, щоб поспілкуватися з відеоасистентом, однак помічник арбітра не побачив порушення на червону картку.

Кінцівка першого тайму залишилася за Динамо. Було у киян два удари, з пострілом Андрієвського Волинець без проблем справився, а Денис Попов після кутового пробив вище воріт. Що стосується Колоса, то гості після спалаху у середині першого тайму, досить пасивно зіграли і моментів не створювали більше.

Після перерви Луческу зробив три зміни: Вербич, Караваєв та Гармаш вийшли на поле.

На перших хвилинах другого тайму стався досить спірний момент, Миколенко у боротьбі влучив по обличчю Селезньову. Арбітр після перегляду повтору поставив пенальті, який впевнено реалізував сам постраждалий.

На цьому арбітр не зупинився і вже через декілька хвилин, після перегляду відеоповтору, вилучив Шепелєва. Після цього не витримав Луческу, який вийшов на центр поля, щоб поговорити з арбітром. Таким Мірчу ще не бачили у Києві.

Після вилучення кияни продовжували володіти ініціативою, однак моменти створювати не вдавалось, Колос дуже компактно захищався. На 62-й хвилині вийшов Сидорчук, який мав освіжити центр поля і додати швидкості.

Головному арбітру дуже сподобалось дивитися телевізор і він на 70-й хвилині вирішив передивитися повтор з моментом фолу Максименка на Вербичі. Словенець виходив віч на віч з Волинцем, а захисник Колоса руками затримав нашого гравця. Пасхал спочатку дав жовту картку, але потім відмінив її і дав червону.

Рефері навіть і думав зупинятися і знову був у епіцентрі подій вже за хвилину. Цього разу Пасхал дав пенальті у ворота Колоса, Селезньов завалив у штрафному Миколенка. До позначки підійшов Циганков і пробив потужно у кут. Волинець вгадав куди буде пробивати Віктор, однак врятувати команду не зміг.

Кияни влаштували досить серйозний наступ після того, як забили. У Караваєва був фантастичний момент, однак Олександр з декількох метрів пробив повз ворота.

На 84-й хвилині Динамо все ж дотиснуло суперника і Циганков, після двох поспіль сейвів Волинця, все ж пробив голкіпера Колоса. Арбітр знову переглядав повтор, однак гол не відмінив.

Але не довго раділи динамівці, вже у наступній атаці Антюх пробив з 15 метрів і після рикошету від Миколенка, мяч залетів у кут воріт.

У кінцівці матчу кияни намагалися вирвати перемогу, однак Колос вистояв.

Динамо - Колос 2:2

Голи: Віктор Циганков 74 (пен.), Віктор Циганков 84 - Євген Селезньов 49 (пен.), Денис Антюх 87

Динамо: Георгій Бущан, Денис Попов, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко (Богдан Лєднєв 90+5), Віктор Циганков, Віталій Миколенко, Олександр Андрієвський (Сергій Сидорчук 64), Жерсон Родрігес (Денис Гармаш 46), Олександр Сирота (Олександр Караваєв 46), Владислав Супряга (Беньямін Вербіч 46 ), Томаш Кендзьора

Колос: Євген Волинець, Матія Ром, Кирило Петров, Максим Максименко, Денис Антюх, Євген Селезньов (Володимир Лисенко 81), Вадим Мілько (Євген Новак 76), Олександр Чорноморець, Денис Костишин (Євген Задоя 61), Павло Оріховський, Олег Ільїн (Євген Морозко 81)

Попередження: Віталій Миколенко 48, Микола Шапаренко 62, Віктор Циганков 68 - Денис Костишин 27, Євген Селезньов 31, Олег Ільїн 51, Вадим Мілько 68, Євген Волинець 89

Вилучення: Володимир Шепелєв 54 (груба гра) - Максим Максименко 72 (фол останньої надії)

Головний арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Володимир Володін (Херсон)