«Динамо» - «Олімпіакос»: 1:1. ВІДЕО. ФОТО

Динамо Київ 17 Липня, 20:57 3192
«Динамо» - «Олімпіакос»: 1:1. ВІДЕО. ФОТО   | 19-27
Останнім суперником київського «Динамо» на другому австрійському зборі став чемпіон Греції – пірейський «Олімпіакос».

Останнім суперником київського «Динамо» на другому австрійським збір став чемпіон Греції – пірейський «Олімпіакос».

В першому таймі гостріше діяли «біло-сині»: Ярмоленко, Безус та Беланда часто дошкуляли воротам суперника. Особливо вирізнявся саме Андрій. На 35-ій хвилині він на швидкості пройшов трьох суперників, дійшов до кута воротарської і пробив - Хіменес у стрибку зумів перевести м’яч на кутовий. Майстерності Ярмоленка аплодували навіть греки. Але під завісу першої сорокап’ятихвилинки греки забили: після подачі зі штрафного від бокової лінії м'яч перелетів на дальній кут воротарської, звідки Діамантакос дотиком переправив його у ворота – 0:1.

Розпочавши активну другу половину гри, кияни швидко зрівняли рахунок: Ярмоленко вдало подав з флангу, Мбокані у притаманному стилі виграв боротьбу та головою відправив м’яч у ворота – 1:1.

У другому таймі повна перевага «Динамо». Ребров з лави запасних закликає діяти ще активніше, пресигнувати, знаходити вільні зони.

Циганков, на 64-ій хвилині вийшовши на поле замість Калітвінцева, першим дотиком відправив м'яч у ворота, проте, перед цим арбітр зафіксував офсайд.
Далі – гра дещо сповільнилась. Команди відповідали випадом на випад, проте жодній не вдолося змінити результат на табло — 1:1.