Андрій Шевченко: "Завжди вболіватиму за "Динамо"

Динамо Київ 23 Вересня, 08:23 775
Андрій Шевченко: Завжди вболіватиму за Динамо
Колишній нападник «Динамо» Київ Андрій Шевченко в ефірі програми «ПроФутбол» на телеканалі «2+2» побажав успіху тренерові киян Олегу Блохіну та своєму клубові.

Колишній нападник «Динамо» Київ Андрій Шевченко в ефірі програми «ПроФутбол» на телеканалі «2+2» побажав успіху тренерові киян Олегу Блохіну та своєму клубові:

- Я давно знаю Олега Володимировича Блохіна і бажаю йому успіху. Впевнений, що коли команда почне вигравати, всі будуть згадувати не погані, а хороші результати. Тому бажаю «Динамо» перемог і якнайшвидшого завершення невдалої серії.

У моїй кар'єрі було багато як приємних моментів, так і невдач. Можу сказати, що будь-які періоди закінчуються, треба завжди з оптимізмом дивитися вперед. Якщо ти впевнений у своїй роботі, попереду завжди чекатиме успіх.

Я - вболівальник київського «Динамо» і буду вболівати за цю команду завжди. Поки важко уявити, як складеться моє майбутнє в якості тренера, головне завдання зараз - закінчити курси і отримати диплом. Але як вболівальник і колишній гравець «Динамо» я завжди буду вболівати за киян і бажати їм тільки перемог.