Руслан Платон: «У «Дніпра» багато лідерів»

Футбол України 23 Вересня, 10:23 492
Руслан Платон: «У «Дніпра» багато лідерів»
Нападник запорізького «Металурга» Руслан Платон поспілкувався з прес-службою ПЛ незадовго до домашньої гри проти «Дніпра».

Нападник запорізького «Металурга» Руслан Платон поспілкувався з прес-службою ПЛ незадовго до домашньої гри проти «Дніпра».

− Руслане, тільки-но розпочавши сезон, ти зник з поля зору вболівальників аж до минулого туру. У чому справа?

− Травма спочатку не видавалась серйозною − було схоже на простий спазм м’язів, однак за кілька днів відновитись не вдалось. Довелось пройти невеликий курс лікування, аби не погіршити ситуацію. Часу на це пішло трохи більше, ніж планувалось. Але зараз нарешті повернувся до гри і нібито почуваю себе непогано.

− Як взагалі опинився у Запоріжжі, адже останнім часом ти був помітною фігурою у Першій лізі…

− Це було трохи несподівано, однак кожен футболіст хоче якомога більше і довше виступати на найвищому рівні. У Першій лізі також цікаво грати, але порівнювати ці змагання не доводиться. Перш за все, виступ за «Буковину» приваблював тим, що грав у себе вдома. З Сергієм Пучковим я працював свого часу у «Таврії», і йому добре відомі мої можливості. Тому одразу погодився приїхати на літні збори, під час яких ми домовились продовжити співробітництво, і я підписав контракт з «Металургом».

− Чи не лякало тебе останнє місце команди у попередньому сезоні, адже це значило, що вона спочатку не буде розглядатись навіть як середняк?

− В принципі, це не дуже позначилось на моєму рішенні. Новий тренерський штаб під новим керівництвом все розпочинали, незалежно від попередніх результатів. Знаю, що Сергій Валентинович − амбіційний наставник, який дивиться у майбутнє, при цьому намагається привити своїм підлеглим дух переможця. І зараз, безперечно, в усіх нас є певна незадоволеність тим, що маємо на даному етапі.

− Наскільки важко дається становлення?

− Як ми не хочемо все розпочати з нуля, все одно певний спадок за командою тягнеться. Вже сформувалось ставлення вболівальників, яке ми тільки власною грою можемо змінити. Отже, на нас покладена додаткова відповідальність. І всі зайві розмови можуть нам тільки заважати. Чим швидше ми станемо новим «Металургом», тим ймовірніші наші подальші успіхи.

− А поточні здобутки відповідають силі команди?

− Були прикрі втрати. І не одна. Наприклад, все пішло не так з першого туру, коли програли вдома «Іллічівцю», адже сподівались на краще. В останній грі проти «Чорноморця» ми також створили значно більше моментів, але не забили − достатньо можливостей відзначитись було і у мене. Натомість пропустили після «стандарту» і знову залишились без очок. При цьому про більшість ігор (винятком може служити наш поєдинок у Сімферополі проти «Таврії») доводиться чути позитивні відгуки. Тим не менше, очок це не додає. Виходить, краще погано грати, але при цьому вигравати.

 

− Наступний суперник не з простих − «Дніпро»…

− Є у нас спеціальні заготовки під цю команду. Був перегляд суперника, майже всі дивились поєдинок дніпропетровців у Румунії у четвер, коли вони грали у Лізі Європи. Протистояння у футболі Запоріжжя − Дніпропетровськ одне з ключових. Це також врахуємо. А своєю грою хочемо одночасно і повернути прихильність уболівальників і поповнити очкову скарбничку.

− Кого можеш виділити у складі майбутнього суперника?

− Коли «Дніпро» на ходу, як зараз, лідерські обов’язки на себе може взяти багато хто − Євген Коноплянка, Роман Зозуля, Матеус. Однак я вважаю, що невипадково капітанська пов’язка належить Русланові Ротаню.