Чемпіонат U21. «Динамо» розібралося із «Шахтарем» і очолило турнірну таблицю

Динамо Київ 16 Квітня, 14:55 3025
Чемпіонат U21. «Динамо» розібралося із «Шахтарем» і очолило турнірну таблицю | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​У 22-му турі молодіжної першості України у Щасливому зустрілися перша та друга команди турнірної таблиці.

«Шахтар» на 1 очко випереджав «Динамо», щоправда, у киян була гра у запасі.

У цій грі Юрій Мороз не міг розраховувати на дискваліфікованого Дмитра Єфіменка, який у минулому матчі з «Дніпром-1» отримав четверте попередження у сезоні.

Динамівці з перших хвилин більше володіли м’ячем та ініціативою, тож не дивно, що гра у стартові хвилини в основному проходила на половині господарів поля. Основна небезпека надходила від Клейтона, Дуелунда та Ваната, які з різної відстані завдавали ударів по воротах «гірників». Суперники ж, в основному загрожували воротам Моргуна після стандартних положень. Був небезпечний кутовий і у киян, але удар Михайленка вийшов трохи неточним.

Згодом хороший момент мав Дуелунд, який вийшов до воріт, обіграв воротаря та спрямував м’яч вже у порожні ворота, але захисник «Шахтаря» встиг його вибити. Але незабаром м’яч таки опинився у сітці, причому, гол вийшов доволі курйозним: Клейтон віддав м’яч на кут штрафного майданчика, Бражко зробив простріл у центр, а там усі проґавили Ваната, який і підправив сферу у сітку. Ще одного разу близьким до взяття воріт був Дуелунд, але йому трохи не пощастило, адже надійно зіграв воротар донеччан Турбаєвський.

У час, що залишився до свистка на перерву, мав забивати головою Вівчаренко після подачі Назара Волошина, але Костянтин послав м’яч у кількох сантиметрах над поперечиною.

На початку другого тайму Вікентій Волошин заробив небезпечний стандарт із меж півкола перед штрафним майданчиком, але Алібеков пробив вище. Загалом, команди підтримували достатньо високий темп гри, швидко переходили центр поля, грали динамічно та цікаво. Також на полі було багато боротьби, що зазвичай притаманно поєдинкам між принциповими суперниками.

У середині тайму гостям вдалося відзначитися ще раз: у ході стрімкої атаки Клейтон віддав передачу на Назара Волошина, той прострілив на Ваната, і Владислав з кількох метрів майстерно переправив м’яч у сітку, оформивши дубль. Освіжили гру і динамівські заміни, зокрема, гостроту біля чужих воріт створювали Вікентій Волошин та Ярослав Надольський, але до фінального свистка забитих м’ячів більше не було.

Тож динамівці повернули собі перший рядок у турнірній таблиці і тепер випереджають «Шахтар» на два очки, маючи гру у запасі.