​Без шансів. Англія розгромила Україну в 1/4 фіналу Євро-2020

Збірна України 3 Липня, 23:52 939
​Без шансів. Англія розгромила Україну в 1/4 фіналу Євро-2020 | 19-27
Національна збірна України зазнала болючої поразки в матчі зі збірною Англії.

Початок матчу видався важким. Вже на четвертій хвилині Англія повела в рахунку - Стерлінг віддав на Кейна і той пробив повз Бущана. 0:1

Україна після пропущеного м’яча взяла гру під свій контроль - переважно у центрі поля, і відповіла ударом Яремчука. Роман перехопив м’яч на чужій половині поля, протягнув у карний майданчик і пробив у ближній кут, де виручив Пікфорд.

Далі англійці перехопили ініціативу і просто вели гру, не даючи нашій збірній створити загрозу біля своїх воріт.

Другий тайм видався ще важчим. Україна пропустили двічі за чотири хвилини. Спочатку відзначився Магуайр після навісу Шоу зі штрафного. За ним дубль зробив Кейн після подачі з лівого флангу від того же Шоу. 0:3

Не зважаючи на три пропущені голи, наша збірна не додавала у пресингу, а суперник піймав кураж і забив четвертий гол. Маунт з кутового закрутив на Хендерсона і той відправив м’яч у сітку воріт Бущана. 0:4

Після голу тренери провели кілька замін і ініціатива перейшла до збірної України. Спочатку Яремчук мав шанс відквитати один гол, але пробив в Уокера. Згодом Макеренко потужно пробив по воротах Пікфорда - перед собою відбив Джордан, але підбір в нашої команди не вдався.

Останню п'ятнадцятихвилинку збірна України була активнішою. Англія спокійно догравала матч, очікуючи на обрізку і намагаючись піймати нашу збірну на контратаці. Гравці збірної України намагалися відквитати хоча б гол, але засмутити вболівальників суперника не вдалося.

До побачення, ЄВРО! Ми повернемося сильнішими!

ЄВРО-2020. 1/4 фіналу. Україна - Англія: 0:4

Голи: Кейн, 4, 50, Магуайр, 46, Хендерсон, 63.

Збірна України: Бущан, Кривцов (Циганков, 35), Сидорчук (Макаренко, 64), Ярмоленко, Яремчук, Шапаренко, Забарний, Миколенко, Зінченко, Караваєв, Матвієнко.

Запасні: Пятов, Трубін, Соболь, Судаков, Степаненко, Марлос, Макаренко, Циганков, Безус, Зубков, Тимчик, Довбик.

Збірна Англії: Пікфорд, Уолкер, Шоу (Тріпп'єр, 65), Райс, Стоунз, Магуайр, Кейн ( Калверт-Льюін, 73), Стерлінг (Рашфорд, 65), Філліпс (Беллінгем, 64), Санчо, Маунт.

Запасні: Рамсдейл, Джонстон, Гріліш, Хендерсон, Рашфорд, Тріпп'єр, Мінгс, Коді, Калверт-Льюін, Фоден, Чілуелл, Беллінгем.