Світовий футбол 5 Березня, 23:06 1568
​18 компенсованих хвилин! Яремчук і «Бенфіка» вирвали перемогу в першості Португалії | 19-27
Роман Яремчук у вкрай жорсткому матчі допоміг Бенфіці здобути вольову перемогу в поєдинку першості Португалії

Форвард збірної України Роман Яремчук відіграв 80 хвилин за Бенфіку в гостьовому матчі 25-го туру чемпіонату Португалії проти Портімоненсе.

Поєдинок вийшов вкрай жорстким. Досить сказати, що суддя показав гравцям обох команд 10 жовтих карток, одна з яких перетворилася на червону. Крім того в першому таймі суддя двічі був змушений переривати гру і компенсував цілих 18 хвилин.

Яремчук результативними діями не відзначився, але допоміг «орлам» здобути вольову перемогу – 2:1.

Бенфіка набрала 57 очок і знаходиться на третьому місці в турнірній таблиці, відстаючи від Спортінга на один пункт.