Динамо Київ 7 Березня, 17:41 1521
Екс-форвард «Динамо» забив перший гол за три роки, перервавши суху серію в чемпіонаті  | 19-27
Лукаш Теодорчик, який виступає за «Віченцу» в Серії Б, поклав кінець тривалій гольовій засусі.

У матчі 28-го туру другого дивізіону Італії польський форвард вразив ворота «Тернани» на 45-й хвилині. Це перший гол колишнього нападника «Динамо» у поєдинку чемпіонату за останні три роки.

Востаннє Теодорчик відзначався ще 17 лютого 2019 року в поєдинку «Удінезе» – «К'єво». Рік тому Лукаш забив за «Шарлеруа», але це трапилося в матчі Кубка Бельгії. Свого часу 30-річний поляк доволі успішно виступав за київське «Динамо», забивши 16 голів у 42-х матчах, після чого перейшов у «Андерлехт».

Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь «Віченци», яка все ще перебуває в зоні вильоту (18 місце, 21 очко).