Світовий футбол 18 Березня, 00:36 23137
Ярмоленко забив переможний м'яч «Вест Хема» у ворота «Севільї» – другий поспіль результативний матч українця | 19-27
Вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко чудово провів матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Севільї».

«Молотки» вийшли зарядженими на звитягу, адже перший поєдинок завершився їхньою мінімальною поразкою (0:1). Ще в першому таймі Соучек вивів Вест Хем вперед.

В основний час переможця виявити не вдалось, тому матч перейшов в овертайм. До цього на 88 хвилині на поле вийшов Андрій Ярмоленко. І саме українець подарував лондонцям путівку в чвертьфінал, забивши переможний м'яч. 2:1 за сумою двох матчів і Вест Хем крокує далі.

До слова, вперше з вересня 2019 року Андрій забиває у двох матчах поспіль. До цього лідер збірної України розписався у воротах Астон Вілли в АПЛ у неділю.