Андрій Ярмоленко. Відверто.

Динамо Київ 12 Серпня, 15:53 575
Андрій Ярмоленко. Відверто.
З приводу Тайсона: - Я вважаю, що Тайсон завдав мені травму навмисно. Але я на нього не ображаюся. Це футбол. Мене обурює той факт, що Тайсона не покарали під час матчу. По-моєму, це червона картка.
З приводу Тайсона:

- Я вважаю, що Тайсон завдав мені травму навмисно. Але я на нього не ображаюся. Це футбол. Мене обурює той факт, що Тайсона не покарали під час матчу. По-моєму, це червона картка.

З приводу Швецова:

- Я помітив, що Швецов симпатизував "Шахтарю". Просто різні судді "симпатизують" по-різному. Хтось, як Вакс, робить це у відкриту, видаляючи в першому таймі одного з ключових гравців, а хтось як Швецов робить це акуратно. Епізод з непризначеним пенальті у ворота "Шахтаря"? Суддя пояснює це тим, що "в такий ранній час пенальті не варто призначати в такому матчі".
Яка різниця, початок матчу це чи кінець? Якщо порушення було, значить і пенальті має бути!

З приводу матчу з "Волинню" і непризначення пенальті:


- Я, перебуваючи біля воріт суперника, б'ю по м'ячу і м'яч потрапляє в руку гравцеві "Волині". Пенальті не призначено. Після матчу я підійшов до  арбітра і спокійно поставив запитання: "Ви ж бачили, там була гра рукою!".
На що він мені відповів: "Так, я бачив руку. Але .. Ти не повинен був грати так - ти повинен був пробити по воротами".По-моєму, тут все ясно, - сказав Ярмоленко в ефірі каналу "2+2".

Світлана Златова, переклад Ельзари Джапарової
, - 1927.kiev.ua ©