Світовий футбол 3 Квітня, 14:06 923
«Фехервар» і «Кішварда» влаштували шоу з 8-ма голами – одразу 5 українців зіграли, один був вилучений  | 19-27
У чемпіонаті Угорщини зійшлись між собою «Фехервар» та «Кішварда». В поєдинку взяли участь наші земляки.

Чемпіонат Угорщини 2021/22, 26-й тур

«Фехервар» – «Кішварда» – 5:3

• Голи: Ніколич, 15, 85 (пен), Бамгбоє, 18, Жуль, 59, Кодро, 80 – Бумба, 8, Навратіл, 10, Цамай, 12

Вилучення: Кравченко (друга жовта, Кішварда)

З перших хвилин поєдинок розпочинали два з трьох українців Кішварди – Кравченко і Мельник, а Одінцов просидів увесь матч у запасі. У складі суперника теж були земляки – Макаренко, Петряк та Шабанов починали на лавці.

Старт видався неймовірним. Кішварда забила тричі вже до 12 хвилини, а до 18-ї встигла ще й пропустити два голи. По перерві наставник Фехервара випустив українців і команда вразила ворота ще тричі, хоч наші співвітчизники результативними діями не відзначались.

З негативної сторони запам'ятався Кравченко. На 68 хвилині Антон отримав першу жовту, а за кілька хвилин до фінального свистка – ще й другу.

Перемога дозволила Фехервару набрати 35 очок і розташуватись на 6 сходинці. Кішварда з 45-ма заліковими балами залишилась третьою.