​«Баварія» продовжила серію невдач у єврокубках після поразок на виїзді

Світовий футбол 13 Квітня, 10:27 707
​«Баварія» продовжила серію невдач у єврокубках після поразок на виїзді | 19-27
У вівторок, 12 квітня, проходив матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 «Баварія» - «Вільярреал».

Протистояння завершилося з рахунком 1:1.

Таким чином, «Баварія» вибула 11-го разу з останніх 14 єврокубкових протистоянь, коли поступалася у першому матчі на виїзді. Востаннє — у півфіналі ЛЧ-2015/16 із «Атлетіко» за правилом про голи на виїзді (0:1 у гостях, 2:1 удома).

Нападник мюнхенців Роберт Левандовські відкрив рахунок у грі на 52-й хвилині. На 88-й хвилині Самуель Чуквезе зрівняв рахунок у матчі.

Нагадаємо, у першому матчі «Вільярреал» сенсаційно переграв «Баварію» з рахунком 1:0. На стадії 1/8 фіналу «Вільярреал» за сумою двох матчів обіграв «Ювентус» (4:1), а «Баварія» виявилася сильнішою за «Зальцбург» (8:2).