​Президент «Атлетіко»: «Манчестер Сіті» грав у доісторичний футбол»

Світовий футбол 14 Квітня, 13:57 759
​Президент «Атлетіко»: «Манчестер Сіті» грав у доісторичний футбол» | 19-27
Президент «Атлетіко» Енріке Сересо поділився думкою про гру «Манчестер Сіті» у чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів.
«У «Атлетіко» надто високий статус, щоб нас могло щось образити, а у підсумку всі побачили, що доісторичний футбол може використати будь-яка команда. Ми провели гарний матч, багато атакували, а «Манчестер Сіті» грав у доісторичний футбол, оборонявся, виставивши стіну перед своїми воротами, щоби не пропустити. «Городяни» були командою, що виключно оборонялася. За весь другий тайм у них був лише один удар у площину наших воріт», – цитує Сересо Marca.

Нагадаємо, напередодні відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 «Атлетіко» - «Манчестер Сіті». Зустріч відбулася на стадіоні «Ванда Метрополітано» у Мадриді та завершилася внічию – 0:0. У першій грі «городяни» перемогли «матрацників» з рахунком 1:0, єдиний гол забив півзахисник Кевін Де Брюйне.