Микола Несенюк: "Не розумію галасу навколо ситуації з "Динамо"

Динамо Київ 24 Вересня, 09:00 1670
Микола Несенюк: Не розумію галасу навколо ситуації з Динамо
Керівник департаменту київського «Динамо» по роботі з друкованими ЗМІ Микола Несенюк прокоментував галас, пов'язаний зі змінами в тренерському штабі команди.

Керівник департаменту київського «Динамо» по роботі з друкованими ЗМІ Микола Несенюк прокоментував галас, пов'язаний зі змінами в тренерському штабі команди.

– «З «Динамо» трапилось те, що команда в 10-му турі обіграла «Карпати». Це найголовніше. Що стосується змін у тренерському штабі, я просто не розумію того галасу, який піднявся навколо цієї ситуації. Хотів би запитати: ви знаєте, хто асистент Моурінью в «Челсі»? А хто асистент Гвардіоли в «Баварії»? Це технічні моменти всередині клубу, які, за великим рахунком, нікого крім працівників клубу не повинні хвилювати. Є головний тренер, який відповідає за результат і визначає склад. Олегу Блохіну довіряє Суркіс, і цим все сказано. Перед Блохіним поставлено завдання, і він працює над їх виконанням.

Рінат Ахметов прокоментував ситуацію в «Динамо» ? Я думаю, хай краще б Ахметов прокоментував 4-е місце «Шахтаря». Саме про це у Ахметова і Луческу має боліти голова. Чемпіон України , найсильніша команда країни останніх років зараз знаходитися на 4- му місці - нехай вони про це думають.

Я розумію, що «Динамо» – це бренд, наша найславнозвісніша команда. Але чому всі вирішили копатися в динамівських справах? Команді складно зараз, команда потихеньку буде вибиратися з кризи. Нехай говорять про шанси «Чорноморця», «Дніпра», «Металіста» – там є про що поговорити. На сьогоднішній день вони показують відмінні результати, йдуть попереду «Шахтаря » – ось про це потрібно говорити . «Динамо» буде поступово вирішувати свої питання, і я не розумію, чому навколо команди створюється така інформаційний галас .

Я взагалі вважаю, що критикувати тренерів – це досить невдячна справа, тому що виграє команда, а програє тренер. Можна говорити про помилки, які були у Блохіна та інших тренерів, і ми про все це говоримо. А вибирати тренера, довіряти йому чи ні - це справа президента клубу. Президент клубу довіряє тренеру, підтримує його, і це його право. Ми повинні поважати це право, запастися терпінням і чекати, що буде далі.

Ще навесні хто б міг подумати, що «Шахтар » після 10-го туру буде на 4-му місці. Ніхто б не повірив у це! Команда, яка за своїми можливостями на дві голови вище всіх суперників, йде на 4-му місці, хоча ще рік тому було страшно подумати, що ці команди будуть попереду «Шахтаря». Ніхто ж не каже: давайте знімати Луческу. А чому? Теж невдало грає команда, але ніхто про це не говорить. Давайте однаково підходити до всіх клубів, – цитує Несенюка Динамо.in.ua в ефірі радіо «Промінь» .