«Реал» здобув дивовижну перемогу над «Манчестер Сіті» та пробився до фіналу ЛЧ

Світовий футбол 5 Травня, 00:38 5087
«Реал» здобув дивовижну перемогу над «Манчестер Сіті» та пробився до фіналу ЛЧ | 19-27
«Реал» здобув драматичну перемогу над «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка і зустрінеться з «Ліверпулем» у фіналі Ліги чемпіонів.

Після гольової перестрілки у першому поєдинку, який Манчестер Сіті виграв 4:3, у матчі-відповіді в Мадриді суперники діяли куди обережніше.

Коли на 72-й Олександр Зінченко замінив Кайла Вокера, рахунок все ще був 0:0. Проте вже через хвилину українець на своїй половині поля розпочав атаку, що завершилася влучним ударом Ріяда Мареза.

Перевага гостей трималася аж до 90-ї, коли Родріго з інтервалом в одну хвилину відзначився дублем та героїчно перевів гру в овертайм. В додатковий час Бензема реалізував пенальті та приніс Реалу путівку до фіналу. Для Каріма це вже 15-й гол в цій ЛЧ – він найкращий бомбардир турніру.

Мадридці повертаються у фінал вперше з 2018 року. Як і 4 роки тому, «вершковим» протистоятиме Ліверпуль. Тоді іспанці тріумфували 3:1.

Вирішальний матч турніру відбудеться на Стад-де-Франс 28 травня.