Сікан відзначився бомбезним асистом за «Ганзу» у ворота «Гамбурга» - відео

Світовий футбол 16 Травня, 18:11 811
Сікан відзначився бомбезним асистом за «Ганзу» у ворота «Гамбурга» - відео | 19-27
Український легіонер Данило Сікан записав у свій актив ще одну результативну передачу.

Напередодні у заключному турі другого за силою дивізіону Ганза на власному полі поступилась Гамбургу і доволила шестиразовим чемпіонам Німеччини поборотися за еліту у періхдному матчі з Гертою. Український нападник ростокців Данило Сікан вийшов в основі і став співавтором першого гола.

Увірвавшись з м'ячем до штрафного лівим флангом він добіг до лініі воріт і, здавалось, вже випустив сферу. Однак, в останній момент у падінні зумів проштовхнути м'яч у центр воротарського майданчика на Найдгарта, який замкнув простріл вже у порожні ворота. По перерві Ганза пропустила тричі і зуміла скоротити до мінімуму лише у доданий час. До слова, на 41-й хвилині наш співвітчизник отримав попередження.

Для Сікана , який з кінця січня виступає за німецький клуб на правах оренди, це третя результативна дія в сезоні. В 11 зіграних матчах він забив один гол і віддав два асисти.