Команда Шевченка перемогла у благодійному матчі зірок – українець оформив асист

Світовий футбол 24 Травня, 00:12 43462
Команда Шевченка перемогла у благодійному матчі зірок – українець оформив асист | 19-27
23-го травня на стадіоні Сан-Сіро в Мілані відбувся благодійний матч легенд футболу Integration Heroes Match.

Матч легенд

«Сині» – «Білі» – 2:4

• Голи: Індзагі, 5, Ето'О, 65 – Зеєдорф, 20, 70+2, Матрі, 23, Джилардіно, 27

У спарингу взяли участь 47 гравців, серед яких як легенди футболу, так і чинні гравці. Цікаво, що Ліонель Мессі, який був серед запрошених учасників, не опинився у складі жодної з команд.

Андрій Шевченко не змарнував нагоди зіграти заради Батьківщини. Частину зароблених коштів організатори пообіцяли пожертвувати на користь постраждалих від війни українців. Легенда Мілана вийшов на вістрі атаки «білої» команди з капітанською пов'язкою.

На 5-й хвилині Індзагі відкрив рахунок. Однак вже незабаром Кларенс Зеєдорф разом з Шевченком відновили паритет – українець асистував, а нідерландець реалізував момент. Матрі та Джилардіно здобули комфортну перевагу для «білих» ще до перерви.

У другій половині ініціатор проведення матчу Ето'О змінив колектив і також відзначився забитим м'ячем, але нестримний 46-річний Зеєдорф поставив крапку на користь команди Шевченка – 2:4.