Юрій РОЗАНОВ : "Такого зміцнення у "Динамо" не було за останні кілька років"

Динамо Київ 24 Вересня, 14:03 578
Юрій РОЗАНОВ : Такого зміцнення у Динамо не було за останні кілька років
Експерт каналу «Футбол» Юрій Розанов у програмі «Європейський weekend» проаналізував причини, які спонукали президента «Динамо» Ігоря Суркіса до безпрецедентної літньої трансферної кампанії.

Експерт каналу «Футбол» Юрій Розанов у програмі «Європейський weekend» проаналізував причини, які спонукали президента «Динамо» Ігоря Суркіса до безпрецедентної літньої трансферної кампанії:

- Мені видається, перед цим сезоном Ігор Суркіс добре відстежив ситуацію, що «Шахтар» втратив своїх лідерів і не є такою величезною силою, якою був - просто кращим клубом на пострадянському просторі. Команда- суперник слабшає, але через рік-півтора знову набере свою колишню силу. У самого київського «Динамо», може бути, структурно якісь огріхи були, і враз їх, звичайно, не переробиш . Публіка чекає того, що кияни візьмуть і наздоженуть відразу. І ось така ситуація начебто з'явилася, така можливість начебто висвітилася, і мені видається, що чим більше Фернандіньо «йшов» , тим більше Беланда «приходив». Мені здається, тут є лінійний зв'язок . І мені перед сезоном прийшло в голову назвати це «покерним ол-іном».

Ця ситуація, коли Суркіс вчиняв правильно, не правильно (це тільки за результатами ), але з точки зору конкретної поведінки щодо конкретних ситуацій він грав логічно. А далі пішла підготовка команди до сезону, яка в тій чи іншій площині дала не ті результати , на які розраховували. Ігор Суркіс команду до сезону не готував, він цих гравців представив, він їх привіз, але такого зміцнення у «Динамо» не було за останні кілька років.