Карноза: "Орбу ввів окремі тактичні нововведення"

Футбол України 24 Вересня, 20:39 402
Карноза: Орбу ввів окремі тактичні нововведення
Гравець "Севастополя" готується до Кубкового матчу проти "Карпат".

− Артуре, чи був поєдинок проти донецького "Металурга" найкращим для команди і особисто тебе у цьому сезоні?
− Якщо брати за результатом, однозначно, так. Але потрібно ще передивитись гру, всім разом з’ясувати, де і скільки припустились помилок. Тоді можна буде говорити більш точно. Для мене зустріч також стала особливою, адже я нарешті зумів забити перший м’яч у Прем’єр-лізі. Однак знову: гол − це ще не все. А наскільки я виконав свої обов’язки, згодом скаже тренер.

− Ну а перші враження від гри якими були?
− Перемога далась дуже важко. "Металург" зараз сильний діями у наступі. Ми були готові до гри з серйозним суперником, вважаю, що донеччани не зуміли нам піднести якихось сюрпризів, а ми використали знання сильних та слабких їхніх сторін. Однак всі зусилля могли стати марними, коли ми пропустили вдруге за рахунку 2:1. Добре, що у нас залишалось 10-15 хвилин, на які залишилось достатньо сил та спортивної злості.

− Геннадій Орбу сказав, що вилучення Миколи Морозюка зіграло проти вас. Що скажеш про цю більшість?
− Особисто я не заспокоювався і не думав, що тепер вже нічого не загрожує. Зрештою, ми пропустили після стандартного положення, а у таких ситуаціях вилучення вирішального значення не може мати. Можливо, ми неправі, що стали грати занадто спокійно. Але запас міцності у нас був, і ми довели це, коли побігли забивати ще.

− Ти добре відомий своїм вмінням пробивати здалеку, і багато разів доводив це у молодіжному складі "Дніпра". Чому тут досить довго не міг забити?
− Мабуть, просто так гра складалась. Ніякої закономірності тут не бачу. До того ж у нас багато претендентів на пробиття штрафних. Всі знають, що з цим завданням можуть впоратись Сергій Симоненко, Костянтин Ярошенко, Маріуш Левандовські, Денис Кожанов. Тому радий, що використав свій шанс.

− А траєкторія польоту м’яча задумувалась саме такою?
− Справа у тому, що забити зі штрафного − це ще й значна частка везіння. Задумував такий удар, однак лише зрідка м’яч летить саме так, як ти хочеш.

− Після останнього матчу ваш наставник позбувся приставки "в.о." Наскільки змінився футбол команди з його приходом?
− Думаю, що несильно. Схильність до гри попереду та комбінаційного стилю у нас залишилась. Але окремі тактичні нововведення присутні.

− Зараз "Севастополь" стартує у черговому розіграші Кубка України. Які завдання стоять перед вами?
− Налаштовуємось на перемогу. Але за недавнім поєдинком проти "Карпат", в якому вдома перемогли, вже добрі знайомі з наступним суперником. Те, що львів’яни − грізна сила, всі побачили і під час перемоги над "Шахтарем", і у Києві команда ледь не відібрала очки у "Динамо". До того ж нам належить грати у гостях. Але календар ігор зараз доволі насичений. Тому було прийняте рішення, що кілька основних виконавців не поїдуть на кубкову зустріч.

− Чи полетиш до Львова ти?
− Ні, я залишаюсь у Севастополі.

− Зараз твоя команда у Чемпіонаті ПЛ на 9-й позиції…
− Ми не ставили якихось завдань, де маємо бути саме після 10-ти турів. Однак нинішнє становище відповідає тому, на що ми напрацювали насправді.

− Дається взнаки відсутність Сергія Кузнецова? Як справи в інших травмованих?
− Сергій вже розпочинає тренування, однак, чи зможе він зіграти у наступному турі, мабуть, краще знають лікарі. Також очікуємо і на повернення Віталія Віценця. Олександр Чижов зіграв у минулому турі за молодіжний склад, але з нами він ще не тренується − певні проблеми залишаються.