Світовий футбол 29 Травня, 15:44 897
«Я розумію, що у нього хороша зарплата і він у самому «Реалі», але треба грати»: Йожеф Сабо назвав ідеальний чемпіонат для Луніна | 19-27
Вчора Реал мінімально переграв Ліверпуль у фіналі Ліги чемпіонів. Йожеф Сабо вважає, що королівський клуб переграв суперника тактично:
«Реал обіграв тактично Ліверпуль. У першому таймі вони не атакували, але добре захищалися – дали гравцям Ліверпуля набігатися. У другому таймі пішла зовсім інша гра. Я не знаю, куди дивився правий захисник Ліверпуля, коли Вінісус забивав м'яч. Де він був взагалі?

Проте невідомо, який був би результат, якби не блискуча гра воротаря вершкових Тібо Куртуа, якого було визнано найкращим гравцем матчу. Сабо відзначив неймовірну гру бельгійського голкіпера і заявив, що за Куртуа шансів у Луніна закріпитися в Реалі немає:

«Я сказав би, що виграв не Реал, а воротар — Тібо Куртуа. Він витягав мертві м'ячі, робив блискучі сейви. Я ним просто захоплююсь. Що робити Луніну у цій ситуації? Йому треба йти, не можна весь час сидіти на лаві. Я розумію, що у нього хороша зарплата і він у Реалі, але треба грати».

Сабо вважає, що Луніну потрібно шукати собі інший клуб, можливо, в Англії.

«Наскільки я знаю, за ним ганяються непогані англійські клуби. АПЛ би йому ідеально підійшла. Гранди Луніна не візьмуть, у всіх уже є хороші воротарі.

Але середняки АПЛ теж хороший варіант. Миколенко підійшов Евертону, він весь час грає при Лампарді і досить непогано», - підсумував Сабо для Fanday.net.

Зазначимо, що в поточному сезоні 23-річний Лунін взяв участь лише у чотирьох матчах Реала, в яких пропустив чотири голи. Він став чемпіоном Іспанії та переможцем Ліги чемпіонів УЄФА.