Віктор Звягінцев: "Найголовніший недолік «Динамо» – півзахист

Динамо Київ 25 Вересня, 09:11 351
Віктор Звягінцев: Найголовніший недолік «Динамо» – півзахист
Колишній захисник донецького «Шахтаря» Віктор Звягінцев поділився своїми враженнями від недавнього матчу 10- го туру чемпіонату України між київським «Динамо» та львівськими «Карпатами» (1:0).

«Кияни зуміли дотиснути суперника і забити такий важливий в психологічному плані гол. Проте до того моменту, коли м'яч влетів у сітку, здавалося, що " біло-сині " починають втрачати впевненість у своїх силах. Стільки невезіння! Не забивають з метра, з двох...

Вважаю , що незважаючи на перемогу, слід визнати: колективна гра у " Динамо " як і раніше не ладиться, команда після10-ти турів має мінімальну різницю м'ячів (1), оборона робить несподівані помилки.

Але найголовніший недолік – півзахист, в якій зібрані хороші виконавці, діє розрізнено. Знаєте, це як п'ятірня замість кулака... "Біло-сині" мають зробити висновки, вирішити раз і назавжди - потрібно в кожному поєдинку виходити на поле і доводити, що вони сильніші за суперника . Хочу також сказати про гру Ярмоленко - Андрію вже пора почати працювати на колектив, а він все возить м'яч і возить, потім втрачає...» , - цитує Звягінцева «КОМАНДА».