Збірна України 12 Червня, 10:24 13089
«Він завжди як Термінатор»: Петраков зробив це вперше, хвалять всіх окрім Мудрика | 19-27
Відгуки експертів та відомих уболівальників на матч 3-го туру Ліги націй Україна – Вірменія (3:0).

Зі збірною Вірменії ми грали багато разів – і результати були різними. Кавказці не перемагали ніколи, але навіть кількох нічиїх вистачило сповна, аби щоразу робити «синьо-жовтим» дошкульну турнірну підніжку.

До 61-ї хвилини спекотного матчу у Лодзі закрадалося побоювання, що повторення травня 1997-го чи червня 1999-го – цілком реальне. У підсумку ми стали свідками «львівського» варіанту 2001-го – розгром 3:0.

Експерти видихнули. Хвалять. Щоправда, не всі...

*******

Головний редактор журналу Футбол Артем Франков був розчарований першим таймом – як і більшість із нас. Але момент Яремчука і удар Циганкова він, мабуть, прогавив.

Головред сайту Чемпіон Андрій Твердохліб звернув увагу на огидну агресію вірменських футболістів.

Блогер Футбол 24 Сергій Тищенко – про дефіцит лідера на правому фланзі нашої атаки. Не обійшлося і без критики малопомітного в цьому матчі Мудрика.

Гол + пас у виконанні Сашка – це послання окупованому Херсону, вважає продюсер і шоумен Ігор Кондратюк.

Архіваріус Артур Валерко здивував доробком фулбека нашої збірної. Виявляється, він вже у топ-4 асистентів за всі часи!

Маліновському вдалося залишити позаду дует епатажних легенд і наблизитися впритул до інших мастодонтів.

А ось Олександр Петраков вперше у кар'єрі святкує розгромну перемогу на чолі національної збірної.

Відгукнувся Роман Зозуля, ще один екс-гравець націоналки.

Коментатор цього поєдинку Віктор Вацко дав волю емоціям після ефіру і підняв кухоль пінистого.

Україна – одноосібний лідер своєї групи. І має шанс суттєво відірватися, як мінімум, від двох конкурентів у випадку перемоги над Ірландією.