Футбол України 25 Червня, 20:46 888
«Металіст» програв учаснику Ліги конференцій: команда Кучера провела перший спаринг на зборі у Туреччині | 19-27
Харків'яни поступилися болгарському клубу Ботєв (1:2).

Металіст провів перший спаринг на передсезонних зборах у Туреччині.

Суперником харківського клубу був болгарський Ботєв із Пловдіва. Матч закінчився перемогою болгарської команди з рахунком 2:1.

Металіст: Рибка (Рибалка, 46), Порох, Сарапій, Мізюк, Танчик, Банада (Ралюченко, 62), Танковський (Кайдалов, 82), Демченко (Цвіренко, 82), Картушов (Теляков, 82), Підліпенець, Фомін ( , 26, Дігтяр, 71).

Ботєв відкрив рахунок на 58-й хвилині матчу. Болгари отримали право на небезпечний штрафний прямо по центру воріт. Ганський легіонер Ботєва Емануель Току обвідним ударом застав зненацька голкіпера Металіста.

На 70-й хвилині французький форвард болгарського клубу Антуан Бароан подвоїв рахунок із пенальті.

Харків'яни відіграли один м'яч на 74-й хвилині. Богдан Порох влучним ударом головою замкнув навіс Кирила Дігтяря з кутового.

Ботєв минулого сезону посів третє місце в чемпіонаті Болгарії і в плей-офф за право виступати в Лізі конференцій здолав Бероє. Наразі болгари готуються до старту в єврокубках. Їхнім суперником у другому кваліфікаційному раунді буде кіпрський АПОЕЛ (20 та 28 липня).

Металіст готується до старту УПЛ, яка орієнтовно стартує 20 серпня.