Світовий футбол 14 Липня, 10:31 797
Кухаревича вже не зупинити: відео вольової перемоги «Левена» завдяки дублю українця, який вийшов на заміну | 19-27
Микола Кухаревич відзначився дублем у контрольному матчі Левена проти команди другого французького дивізіону Ам'єна. Матч закінчився перемогою бельгійців із рахунком 4:2.

Український нападник на 65-й хвилині при рахунку 1:1 вивів свою команду вперед, а через десять хвилин забив переможний м'яч у цьому спарингу.

21-річний Кухаревич виступає за Левен на правах оренди із французького Труа. Термін оренди українця минув 30 червня, проте він продовжив грати за бельгійців у липневих контрольних матчах. Раніше Микола взяв участь у спарингу Левена з Шарлеруа та відзначився одним голом. То був його перший м'яч у футболці бельгійського клубу.

Контракт Кухаревича з Труа діє до червня 2026 року. Українець перейшов до складу французького клубу у липні минулого року з львівського Руху за 300 тисяч євро з відсотком від подальшого перепродажу. У складі Труа форвард провів два матчі.

Французи віддали Кухаревича в оренду Левену у серпні минулого року. За бельгійців минулого сезону нападник провів сім поєдинків.