Динамо Київ 17 Липня, 16:41 3819
«Офіційно варто починати хвилюватися», - блогер проаналізував поразку киян «Антверпену» | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Блогер Михайло Смоловий виділив слабкі місця «біло-синіх» перед матчем із «Фенербахче».

Динамо 1:2 Антверпен

xG графік

Цей матч дав досить чіткий месседж: 11 футболістів Динамо Фенербахче пройти не зможуть без допомоги резервістів/гравців ротації.

Антверпен очікувано не перекривав нам кисень (19.26 PPDA - найнижчій показник серед суперників цього літа), то ж це одразу активувало «режим УПЛ»:

⁃ маємо лише 84 втрати при 62.16% володіння, наприклад, резервісти, володіючи м’ячем лише 36.34% ігрового часу проти Ліона (3:1), здійснили 85 втрат

⁃ маємо найвищі за літо загальні показники точності передач (89.7%) та передач з просуванням (83.32%)

⁃ тому й виконали найбільшу кількість дотиків до м’яча у штрафному суперника за літо (22)

⁃ завдали 13 ударів після розіграшу позиційних атак - рівно стільки ж мали у ТРЬОХ іграх з Лозанною, Янг Бойз та Люцерном разом (13)

Здійснило лише 12 низьких втрат (у першій третині), що не йде ні в яке порівняння з 37 проти Янг Бойз. Це і стало запорукою відносно (інших матчів) пристойного перформансу. Але не варто чекати, що й Фенербахче створить нам настільки сприятливі умови перебування на полі.

Тут варто згадувати відсутність Буяльського, бо Гармаш, нажаль, встав тим ранком не з тієї ноги:

⁃ 7 втрат за тайм при 6 (!) за увесь матч (!) з Ліоном

⁃ лише 2 (!) виграні єдиноборства з 15 (!) при 56% вдалих за увесь матч з Ліоном

⁃ Денис вмикався досить активно (12 отриманих передач за тайм проти 14 за увесь матч з Ліоном) на тому й погорів, його було надто багато

Тож попри відносно адекватну якість дистрибуції у перших двох третинах - виникла складність з фінальною. Після перерви, коли і Гармаша змінили, то точність передач до останньої третини впала до 66.67%.

Про боротьбу окремо, у якості тизеру загальний рахунок: 114 на 80 на користь Антверпену. Ну, і варто уваги:

⁃ Сидорчук за перший тайм взяв участь у...1 єдиноборстві в захисті 0%)

⁃ Шапаренко за другий тайм лише двічі вступав у боротьбу в обороні, виграв обидва рази (100%)

Лідери півзахисту не в своїх змагальних кондиціях. Що там з Буяльським - взагалі невідомо. Гармаш, який старанно працював, щоб повернути собі чесне ім’я допомогти не зміг. Шепелєв попри усі старання не витягує ні власні обсяги кількарічної давнини, ні ті, до яких привчив Шапаренко. Тож офіційно варто починати хвилюватися, бо чого у підсумку очікувати - хз.

Фенер втратив одного зі стовпів оборони (корейця), а підсилення безкоштовними пенсіонерами не дуже підсиленням й виглядає. Умовний Кінг фактично за рік зіграв одну сильну гру в АПЛ - три голи Евертону з 5 за сезон.

Голову втрачати не варто: Фенер ще не переміг, та й не факт, що зможе. В останньому матчі з Галлом володіли величезною перевагою (65.23% володіння та 21 удар), але відкрили рахунок лише на 87‘ (!) хвилині ударом зі штрафного (!). А вже за кілька миттєвостей Дурсун забив другий.

Галл обрав автобус без гуми на цеглі (3 удари за матч та 80% перехоплень у власній третині). Непоганий варіант, бо позиційних помилок в нас величезна купа: якістю узяти не зможемо, то маємо компенсувати кількістю.