Футбол України 20 Липня, 10:12 620
Ліга чемпіонів: «Лудогорець» із Пластуном за крок від наступного раунду, рятівний гол етнічного українця в Данії | 19-27
У вівторок, 19 липня, стартував другий кваліфікаційний раунд ЛЧ 2022/23. Рахунки і огляд матчів – у цій новині.
Ліга чемпіонів 2022/23, другий кваліфікаційний раунд. Перші матчі

Жальгіріс – Мальме – 1:0

Гол: Урега, 49

Карабах – Цюріх – 3:2

Голи: Каді, 17, Ваджі, 36, 66 – Камбері, 65, Крюезію, 85 (п)

Пюнік – Дюделанж – 0:1

Гол: Хаджі, 72 (п)

Виїзні матчі стали проблемою для Цюріха та Мальме. Шведи доволі несподівано поступилися Жальгірісу, а швейцарці лише наприкінці матчу зробили відставання в рахунку мінімальним.

Програв домашній матч лише Пюнік. Все вирішив пенальті, завдяки якому Дюделанж повертається додому в хорошому настрої. Додамо, що діями вірменської команди керував Роман Монарьов. Українець за відсутності Єгіше Мелікяна (так, екс-наставника Львова) навіть дав передматчеву прес-конференцію.

Голи: Адемі, 44, Петкович, 86 – Куевен, 25, Сефас, 89

У Разграді зустрічалися чемпіони Болгарії та Ірландії – Лудогорець приймав Шемрок Роверс. У стартовому складі господарів вийшов українець Ігор Пластун, а його команда ще до перерви забила двічі. Обидва м'ячі до свого активу записав нападник П'єрос Сотіріу, а ще один гол кіпріота скасував арбітр. Вже у компенсований до другого тайму час болгари оформили і третій гол. 3:0 – Лудогорець зробив вагому заявку на прохід у наступний раунд.

Мітьюлланд з Еріком Святченком приймав АЕК із Ларнаки. Саме данський центральний захисник українського походження на 84-й хвилині зрівняв рахунок. Буквально перед тим гості забили зусиллями Дюрчо. 1:1 – все вирішиться на Кіпрі.

Північноірландський Лінфілд несподівано здолав міцний Буде-Глімт завдяки голу наприкінці гри. У ще одному матчі Динамо Загреб і македонський Шкупі переможця не виявили. Дуже драматичними вийшли останні хвилини – хорвати, здавалося, вирвали перемогу, але таки пропустили на 89-й.