«Ворскла» - АІК: огляд шведських ЗМІ

Футбол України 22 Липня, 15:56 729
«Ворскла» - АІК: огляд шведських ЗМІ | 19-27
​«Ворскла» забила видатний гол, але АІК не зміг гідно відповісти на нього і програв», - пише Робін Саломонссон, журналіст видання Dagens Nyheter.

Він зазначає, що у Швеції ніхто не знав, як гратиме «Ворскла», і через це всі вважали АІК фаворитом протистояння.

- Торік полтавська «Ворскла» зупинилася у першому раунді кваліфікації, не зумівши обіграти фінський КуПС. Який рівень у команди, яка завершила в Україні осінню частину сезону на п'ятому місці в лізі, поступившись зокрема донецькому «Шахтарю» та київському «Динамо», зі зрозумілих причин важко було визначити заздалегідь.

Досить високий рівень, як виявилося. Зокрема, індивідуальна майстерність деяких гравців була великою. Після швидкого голу на «Tele2 Arena» українська команда продовжувала атакувати, тоді як АІК було набагато складніше почати грати у свою гру, оскільки він не звик програвати з перших хвилин.

Після матчу головний тренер і деякі гравці зізналися, що це був один із найгірших матчів сезону, а АІК ніби пізно прокинувся. Проте шведській команді двічі вдавалося зрівняти рахунок. І здавалося, що АІК зможе зіграти бодай унічию.

Це було не так. Натомість саме гравці полтавської «Ворскли» отримали можливість подякувати нечисленним українським уболівальникам, які були на «Tele2 Arena», де проходив «домашній» матч «Ворскли», яка не змогла зіграти в Полтаві через війну в Україні.

Долю матчу вирішив «пекельний удар» – так його назвали гравці АІК – українського футболіста, який забив один із найкрасивіших голів цього року. АІК намагався втретє зрівняти рахунок, але цього разу безуспішно… Тепер все буде вирішено через тиждень, коли АІК намагатиметься здобути перемогу і таки пройти в наступний раунд. Хоча всі вже розуміють, що це буде дуже складно зробити.

Sport Bladet

«Ворскла» - АІК: огляд шведських ЗМІ - изображение 2

«АІК програє «Ворсклі» через фантастичний гол», - пише Малін Волберг, журналіст сайту Sport Bladet. Він зазначає, що АІК виявився не готовим до того, що «Ворскла» гратиме так агресивно з перших хвилин. Та й загалом у шведського клубу намітилася ігрова криза.

- Жахливий старт для АІК показав, що в цьому матчі легко не буде. Вже на 4-й хвилині шведський клуб пропускає гол і змушений відіграватись. На щастя, АІК зміг швидко зрівняти рахунок, на 17-й хвилині забив Стефанеллі. Але «Ворскла» вже відчула, що може здобути позитивний результат у цьому матчі і знову виходить уперед. Після гри футболісти АІК зізнавалися, що виявилися не готовими до того, що «Ворскла» гратиме так сильно. Вони розуміли, що це гідний суперник, але були певні, що зможуть виграти.
АІК і вдруге зміг зрівняти рахунок. Попереду було ще 45 хвилин другого тайму, але «Ворскла» зіграла надто добре і фактично не дозволяла нічого створити біля своїх воріт. Натомість українці змогли забити третій гол, який став справжньою окрасою матчу. Челядін зважився на дальній удар, а м'яч по фантастичній траєкторії залетів у ворота. 2:3. Цього разу АІК не зміг зрівняти рахунок. Поразку можна назвати заслуженою, оскільки шведський клуб заздалегідь повірив, що зможе без проблем обіграти «Ворсклу». І тепер незрозуміло, чи вдасться здобути необхідну перемогу у другому матчі, який відбудеться за тиждень. Знову у Швеції.

Expressen

«Ворскла» - АІК: огляд шведських ЗМІ - изображение 3

«Йон Гвідетті розгніваний після поразки від «Ворскли», - з таким незвичайним заголовком вийшов звіт про матч на сайті Expressen. Журналіст Мартін Агассі пише про те, що футболісти АІК шоковані тим, що не змогли виграти у «Ворскли», адже вони були впевнені, що без проблем пройдуть до наступного раунду. Але тепер АІК опинився на межі вильоту з Ліги конференцій.

- «Виїзний» матч АІК на «Tele2 Arena» у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій мав порадувати вболівальників, які вірили у перемогу над «Ворсклою». Суперником шведського клубу виявилася команда, яка за останні 7 місяців не зіграла жодного офіційного матчу. Попри це номінальні господарі поля забили дуже швидкий гол, відкривши рахунок на 4-й хвилині.
АІК зумів зрівняти рахунок, але дуже швидко знову пропустив гол. На щастя, вдалося знову відігратися перед перервою. Здавалося, що в другому таймі АІК зможе переламати перебіг зустрічі, але натомість знову пропустив. Артем Челядін вийшов на заміну і за 4 хвилини забив геніальний гол. У воротаря АІК просто не було шансів упіймати м'яч. АІК програв 2:3 і це розлютили гравців шведського клубу. Найбільше обурювався Йон Гвідетті, який пограв на високому рівні і явно не очікував, що АІК програє «Ворсклі». Він закликав партнерів по команді прокинутися і виграти у другому матчі. Але вже зрозуміло, що це буде дуже складно зробити.