Сергій Ковалець: "У нас попереду ще сім матчів – все у наших руках"

Динамо Київ 25 Вересня, 14:37 462
Сергій Ковалець: У нас попереду ще сім матчів – все у наших руках
9-го вересня молодіжна збірна України розпочала свої виступи у кваліфікації до ЧЄ-2015. Вдома наша команда зустрічалася зі збірною Хорватії та поступилась їм з рахунком 0:2.

Проте головний тренер Сергій Ковалець зазначив, у нинішній кваліфікації континентальної першості ще нічого не втрачено для української «молодіжки».
 
− Це був лише перший матч відбору, звичайно неприємно програвати, та на цьому життя не закінчується. У нас попереду ще сім матчів − тож все у наших руках. Якщо казати загалом про гру, то ані гравці, ані тренерський штаб, не очікували на такий результат, адже приводу для цього не було. У 2015-му році ми провели 15 матчів, причому усі на досить високому рівні − були перемоги, були поразки, проте у всіх матчах був малюнок гри.
 
− Так все ж таки, на Вашу думку, що трапилось з гравцями? Можливо вони не були готові саме до офіційного поєдинку та не витримали навантаження?
 
− Звичайно, завжди є різниця між офіційними матчами та контрольними поєдинками. Аналізуючи гру, я можу говорити, що нашим гравцям не вистачає психологічної впевненості в офіційних матчах. Для порівняння: гравці молодіжної збірної Хорватії грають в основних складах своїх клубів, а це дуже важливо. З іншого боку, гравці в молодіжній збірній вже є досить досвідченими, у них за плечима по 50-60 міжнародних матчів на рівні юнацьких збірних.
 
− Що Ви сказали футболістам після гри? Як вони сприйняли такий результат?
 
− Звичайно, були засмучені таким результатом, проте ми їх заспокоїли − адже це лише перша гра. Звичайно були помилки, десь бракувало виконавчої майстерності, проте ми бачили бажання у гравців. Вже після матчу я подякував футболістам за гру та бажання виграти і побажав успіхів в клубах, а після - зібратися та готуватися до наступних ігор в збірній.
 
− Наступний матч Ви проведете зі збірною Латвії на виїзді, у Вас вже є план підготовки до цього матчу?
 
− Так, ми збираємося 7-го жовтня, у нас збір в Україні. 13-го жовтня ми вилітаємо до Латвії. 14-го - у нас гра.
 
− Чи можна очікувати на нових футболістів напередодні цього матчу?
 
− Перш за все, ми очікуємо, що збірній зможуть допомогти Будківський та Буяльський, які були травмовані. Ну і, звісно, ми продовжуємо слідкувати за всіма футболістами, тому появу новачків виключати також не можна.