Уболівальники «Штурму»: «Все одно «Бенфіка» знищить «Динамо»

Динамо Київ 10 Серпня, 13:14 3466
Уболівальники «Штурму»: «Все одно «Бенфіка» знищить «Динамо» | 19-27
Австрійські вболівальники похвалили свою команду за хорошу гру, але розчаровані тим, що «Штурм» не зміг пройти «Динамо» і вилетів із Ліги чемпіонів.

Проте австрійці визнають, що з такою слабкою грою обидві команди не мали б жодних шансів проти «Бенфіки», яка справді вражає на старті сезону. Австрійці без особливої агресії чи роздратування стверджують, що «Динамо» не зможе пройти у груповий етап. Як би не зміг цього зробити і «Штурм» у протистоянні з «Бенфікою».

Також багато обговорень щодо того, чому не можна говорити про те, що футбол (і спорт загалом) поза політикою, адже він також є інструментом пропаганди, особливо для таких країн, як РФ.

Claus: До певного моменту все складалося дуже вдало для «Штурму». Навіть подумав, що ми зможемо дотиснути «Динамо» та виграти з різницею у 2-3 голи в основний час. На жаль, забракло команді свіжості, щоб так само добре зіграти в екстра-таймах. Пропущений гол та видалення не були обов'язковими. Розслабилися в обороні, а потім надмірно брутальний фол – дві помилки, які вирішили долю матчу. Могли зіграти краще, тому звинувачувати нема кого тепер.

Ubel: Замість перемоги та виходу до наступного раунду «Штурм» програє та вилітає до Ліги Європи. Прикро, адже щастя було таке можливе.

Jockl: Все одно «Бенфіка» знищить «Динамо». Українці можуть порадіти, але з такою грою вони не матимуть змоги пройти португальців. На мій погляд, «Штурм» загалом зіграв сильніше в цій парі, але нашій команді не вистачило банального везіння. Спочатку у першому матчі пощастило українцям, а потім і у зустрічі у відповідь. Буває й таке.

AufKreta: Усі журналісти стверджували, що слабке місце «Динамо» – це фізична форма. Але виявилося, що все з точністю навпаки. Те, що українці не грали між матчами зі «Штурмом», а раніше з «Фенербахче», зіграло їм на руку. Вони були свіжішими, тому й дотиснули нашу команду саме в екстра-таймах. Ми самі винні, що не використали свої моменти та не змогли виграти за 90 хвилин.

Storni: Нічого страшного не сталося. Ми вилетіли зараз, а могли б вилетіти від «Бенфіки». Це нічого не змінює, адже у будь-якому разі «Штурм» уже зіграє у груповому раунді Ліги Європи. Мінус у тому, що ми не заробили 5 мільйонів євро на матчах плей-офф. Плюс у тому, що ми можемо спокійно готуватися до Ліги Європи, яка тепер стартує для нас восени. Це має допомогти «Штурму» краще виступити у чемпіонаті у серпні.

DerStegi: «Динамо» не має жодних шансів у матчах з «Бенфікою», точно не з такою грою. Українці спочатку були фаворитами протистояння з нами, але в результаті лише за допомогою везіння та сильної гри воротаря змогли вийти до наступного раунду. Можете порівняти, як у паралельному матчі зіграла «Бенфіка» з «Мідтьюлландом», який грає десь на рівні «Штурму».

Brenner: Мені сподобалася гра, але суперник був надто слабким, якщо навіть ми доставили їм стільки проблем. З такою грою нам у Лізі чемпіонів не місце. Ми б у найкращому разі боролися за третє місце. Думаю, що у Лізі Європи у «Штурму» набагато більше можливостей вдало виступити і навіть вийти потім у плей-офф, щоб зіграти навесні в єврокубках.

Framoni: «Штурм» грав добре більшу частину матчу. В атаці час від часу знову не вистачало точності, а також хотілося б відзначити, що у нас було багато помилкових рішень, через які атаки не закінчувалися голами. Вже з 70-ї хвилини було видно, що шансів у додатковий час ми, швидше за все, не матимемо. Гра була дуже виснажливою, а українці робили все, щоб довести матч до екстра-таймів. У Лізі Європи ми зможемо успішно виступити цього року! У цьому я певен.

Sunshine: «Динамо» встигло сильно злякатися, але «Штурму» не вистачило сил добити суперника. Ми були близькими до виходу в раунд плей-офф, але також варто визнати, що над реалізацією моментів команді потрібно працювати день і ніч. Інакше все це й надалі виглядатиме так само безглуздо. Ми створюємо багато моментів, суперники нас починають боятися, а потім розуміють, що ми нездатні реалізувати свої моменти, після чого виходять у контратаку та забивають нам гол.

Knorpel: Ключовий момент – це видалення. У «Штурму» обов'язково була б можливість забити другий гол, але коли твоя команда втомилася, а потім змушена грати вдесятьох, то це обов'язково позначиться на грі. Дурне видалення, в якому не було жодного сенсу. Агресію треба виявляти у грі, а не махати ногами, наче ти каратист. Сподіваюся, що Саркарія буде оштрафований за таке.

Hirnlos: Я просто хотів би нагадати, що багато хто встиг «поховати» «Штурм» після першого матчу з «Динамо». Поєдинок у відповідь довів, що шанси є завжди, особливо якщо ти граєш не проти «Баварії» чи «Ліверпуля». Гра команди за цей тиждень змінилася на краще. У Лізі чемпіонів ми в жодному разі не зіграли б, аж надто сильна «Бенфіка». Натомість у Лізі Європи є надія зіграти вдало цього сезону.

Isaso: Дуже шкода. Після того як рахунок став 1:0, була захоплююча гра, яка до останньої хвилини тримала всіх у напрузі. «Штурм» міг виграти, але свої моменти не реалізував. Українці зіграли сьогодні слабо, але їхня реалізація на найвищому рівні. Груповий етап Ліги Європи цілком підходить для «Штурму». У будь-якому випадку для Ліги чемпіонів цього недостатньо. «Бенфіка» без проблем обіграла б «Штурм», а тепер без проблем обіграє «Динамо».

Alois: У зв'язку з поточною геополітичною ситуацією, я думаю, це чудово, що «Динамо» взагалі грає в Лізі чемпіонів, та ще й потрапило до раунду плей-офф. Я хотів би побажати успіху українцям у протистоянні з «Бенфікою». «Динамо» слабше, але можна собі уявити, який заряд позитивних емоцій здобули б українці, якби змогли потрапити до групового раунду.

Werny: Я думаю, це чудово, що сьогодні військових біженців пустили безкоштовно на стадіон. Я був одним із тих, хто мріяв потрапити на гру, але не зміг дістати квиток. Але мені було приємно бачити посмішки на обличчях українців, які мусили тікати від війни. Але в груповому раунді Ліги чемпіонів вони теж поки що не грають, їм належить до цього зіграти проти «Бенфіки» у протистоянні, в якому вони точно не фаворити.

Letho: А я не здивуюсь, якщо «Динамо» обіграє «Бенфіку» і пройде далі. Спочатку всі думали, що «Фенербахче» сильніше і зобов'язане вигравати, але безглузде вилучення допомогло «Динамо» пройти далі. У нашій парі також все вирішила червона картка, яка дозволила українцям контролювати гру. Але теж «Динамо» могло вилетіти з Ліги чемпіонів, зіграй мити трохи точніше в атаці. У матчах із «Бенфікою» ніхто не вірить в українців, але вони здатні знову всіх здивувати.

Raquel: Я радий, що на сьогоднішньому матчі в ящик для пожертв кинув 15 євро і трохи допоміг українцям. Але ще більше радий, що було багато таких людей, і ми разом зібрали багато грошей на потреби біженців. Футбол несе важливу соціальну функцію, не слід забувати про це. Поки триває війна в Україні, ми маємо допомагати українцям і не забувати, як їм важко, нехай навіть це далося взнаки вже і на нашому житті.

Graal: Футбол поза політикою? Це абсолютна нісенітниця! Більшість клубів Східної Європи і особливо Росії з’явилися завдяки політиці. ЦСКА – клуб Червоної Армії, «Локомотив Москва» – клуб залізничників, «Динамо» – клуб КДБ, а «Спартак» – «народний клуб» опозиції. Це можна застосувати і до інших країн Східної Європи, навіть до НДР, наприклад. Чемпіон східної Німеччини - «Динамо» Дрезден - знаходився під егідою Штазі. «Енергі» Котбус, «Локомотив» Лейпциг, і таке інше... Всі ці назви обрані не випадково. Політики підтримували футбол не просто так, а щоб розділяти людей на різні групи, а потім використати це у своїх цілях. Заперечення цього є ознакою того, що людина не знає історію. Спорт і футбол, безперечно, дуже тісно пов'язані з політикою! Тому вихід «Динамо» до групового раунду під час війни – це було б насамперед великим політичним успіхом для України.

Andy: «Штурм» має величезний потенціал і це приємно. Але команді не вистачає якісного посилення. Нам не було кого випустити на заміну, щоб він зміг хоча б зіграти на рівні основного складу. Якби були такі гравці, то не сумніваюся, що ми змогли б обіграти «Динамо» з більшим рахунком.

Megatron: Агресивний пресинг стомлює команду, особливо коли суддя надто активно свистить в один бік. До того ж, безумовний пресинг у нападі, який сьогодні практикував «Штурм», не може тривати понад 70-75 хвилин. Навіть якщо ти тренуєш клуб рівня «Манчестер Сіті». «Штурм» витратив занадто багато сил за ці 70 хвилин. Ближче до кінця основного часу суперник уже демонстрував певну перевагу у фізичній формі. Насправді, вже тоді було ясно, чим це закінчиться. Потрібно було за всяку ціну забивати другий гол, а не погоджуватися на екстра-тайми. Але «Штурм» попрощався з Лігою чемпіонів із високо піднятою головою.

Otto: Відмінна гра проти технічно сильнішої команди. Я також хочу порадіти за українців у ці непрості для них часи. Вони заслужили пройти далі за сумою двох матчів. Бажаю їм потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів, але розумію, що вони, найімовірніше, програють португальцям.