1 дуель із 16, 0 ударів по воротах. Чому Бєсєдін провалив гру зі «Штурмом»

Динамо Київ 10 Серпня, 15:32 1789
1 дуель із 16, 0 ударів по воротах. Чому Бєсєдін провалив гру зі «Штурмом» | 19-27
Напередодні «Динамо» у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів на виїзді у додатковий час обіграло «Штурм» (2:1), і вибороло путівку в раунд плей-офф.

В Австрії не вдалося проявити себе з кращого боку основному центрфорварду «Динамо» Артему Бєсєдіну, який вийшов на поле зі стартових хвилин, але був замінений наприкінці другого тайму на Владислава Ваната.

За 75 хвилин, які Бєсєдін провів на полі, форвард жодного разу не пробив по воротах «Штурма», виконав лише 15 передач, з яких точними виявилися 11. При цьому, 8 пасів зі 100%-вою точністю Артем виконав у напрямку назад, а дві, спрямовані вперед, виявилися неточними.

Також Бєсєдін не зміг порадувати тренерський штаб та вболівальників «Динамо» якістю боротьби за м'яч. Форвард виграв лише 1 із 16 єдиноборств, начисто програвши «другий поверх» - 0 успішних дуелей із 3.

В «мінус» форварду в цій грі можна віднести і 10 втрат м'яча.

Нагадаємо, через травму коліна Бєсєдін так і не зіграв за «Динамо» у сезоні-2021/22 жодного офіційного матчу.