Футбол України 14 Серпня, 15:21 706
«Навіщо позбавляти себе Маліновського?»: преса Італії звернулася до «Аталанти» після його майстер-класу з «Сампдорією» | 19-27
Італійська преса оцінила дії українського півзахисника «Аталанти» Руслана Маліновського у матчі першого туру Серії А проти «Сампдорії» (2:0).

На тлі чуток про можливу зміну клубної прописки Маліновським він таки потрапив у заявку на матч проти «Сампдорії». Українець вийшов на поле лише на 83-й хвилині, але й цього йому вистачило, щоби віддати результативну передачу на Адемола Лукмана.

Незважаючи на те, що Маліновський провів на полі менше 15 хвилин, свою оцінку від італійських журналістів він заробити встиг.

Tutto Atalanta оцінила дії українця у 6/10 балів, відзначивши лише його асист на 95-й хвилині.

«Відмінний хід для рахунку 2:0».

Il Giorno також оцінили асист Маліновського та натякнули на його можливий відхід – 6,5/10 бала.

«Можливо, він уже збирає валізу, а поки що асистував Лукману при оформленні другого голу».

Prima Bergamo захоплені передачею Руслана на Лукмана і запитують у «Аталанти», чому вона хоче розлучитися з українцем. Як результат – 6,5/10 бала.

«Він заробив цінний штрафний удар і був бездоганним під час передачі, яка призвела Лукмана до голу. Навіщо позбавляти себе цього?

У другому турі «Аталанта» на своєму полі прийматиме чинного чемпіона – «Мілан». Матч відбудеться 21 серпня і поки велике питання – чи буде Маліновський на той момент гравцем бергамасків.