Світовий футбол 22 Серпня, 00:02 1889
Гол Маліновського в, можливо, останньому матчі за «Аталанту» не допоміг здолати «Мілан» - відео гарматного пострілу українця | 19-27
Українець Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі «Аталанти» і відкрив рахунок у протистоянні з «Міланом» у другому турі Серії А.

Італійська Серія А. 2 тур.

«Аталанта» - «Мілан» - 1:1.

• Голи: Маліновський, 29 - Беннасер, 68.

Гарматним ударом з лінії штрафного Маліновський відкрив рахунок. На нещодавній закид тренера про те, що Руслан мало забиває, українець відповів 5-ма ударами за матч – більше, ніж у будь-кого з гравців. Утім результативним виявився лише один.

Нагадаємо, Руслану активно пророкують трансфер через конфлікт із Джан П’єро Гасперіні, тож це міг бути останній матч півзахисника за Аталанту.

У другому таймі Беннасер зрівняв рахунок, а Маліновського замінили майже одразу після цього – на 73-й хвилині.

Мілан та Аталанта набрали по 4 очки і ділять 3-4 місця. Лідирують Інтер та Наполі.