Без шансів. «Бенфіка» «громить» «Динамо» і відправляє киян до Ліги Європи

Динамо Київ 23 Серпня, 23:52 5955
Без шансів. «Бенфіка» «громить» «Динамо» і відправляє киян до Ліги Європи | 19-27
Португальці розгромно переграли київське «Динамо» в матчі відповіді кваліфікації Ліги Європи.

Дуже важким видався перший тайм для киян, які часто не могли вийти з-під пресингу «Бенфіки». Португальці тиснули і взяли своє. Спочатку на 27-ій хвилині ворота киян вразив Отаменді, вигравши повітря у воротарському майданчику.

Далі, після прикрої обрізки Сироти, на 40-ій хвилині Рафа Сілва без проблем переграв Бущана.

А вже через дві хвилини Нерес забив третій гол.

На перерву кияни пішли із розгромним рахунком, нічого не створивши.

На перших хвилинах другої половини гри Рафа Сілва і Рамуш зіштовхнулися в карному майданчику киян і останній покинув гру, у зв'язку з розбитим обличчям.

Бєсєдіна замінив Ванат, а Вівчаренка Дубінчак на 64-ій хвилині, але бодай якось переломити хід гри не вдавалось. «Бенфіка» контролювала м'яч і не підпускала «Динамо» до свого штрафного майданчика. Щодо «орлів», то Бущану двічі доводилося рятувати ворота киян від небезпечних ударів Унцо та Муси. За весь матч у киян можна виділити лише удар по воротах у виконанні Сергія Сидорчука від центральної лінії - капітан «Динамо» намагався перекинути голкіпера «Бенфіки», проте у ворота не влучив.

В результаті, «Бенфіка» без шансів переграла «Динамо» і відправила «біло-синіх» до Ліги Європи. 3:0

«Бенфіка» - «Динамо»: 3:0

Голи: Отаменді, 27, Сілва, 40, Нерес, 42

«Бенфіка»: Влаходімос, Жілберто, Отаменді, Морато, Гримальдо, Фернандес, Флорентіну, Жоау Маріу, Нерес, Рафа Сілва.

Запасні: Елтон, Вертонген, Бах, Яремчук, Гонсалвеш, Чикінью, Ристич, Вайгль, Муса, Араужу, Паулу Бернарду, Сілва

«Динамо»: Бущан, Кенджора, Забарний, Сирота, Вівчаренко, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Шепелєв, Бесєдін

Запасні: Нещерет, Бойко, Боль, Бурда, Ванат, Яцик, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Царенко, Дубінчак, Антюх