Світовий футбол 18 Вересня, 14:30 1894
«Руссо туристо облико морале»: на матчі Ліги Чемпіонів «Рома» - ЦСКА фанати московського клубу вчинили безлади. ФОТО + ВІДЕО     | 19-27
Матч у Римі ознаменувався не тільки ганебною поразкою московського клубу, а і свинською поведінкою вболівальників ЦСКА. У результаті сім російських уболівальників постануть перед італійським судом за звинуваченням у хуліганстві.

Сутички між російськими та італійськими уболівальниками сталися до початку матчу групового турніру Ліги чемпіонів і були присічені місцевою поліцією.

Потім безлади виникли на трибунах, де росіяни та італійці в середині другого тайму почали кидати один в одного запаленими петардами. Арбітру навіть довелося на одну хвилину зупинити гру.

В Рим підтримати ЦСКА приїхали близько 700 вболівальників.

Сім російських уболівальників затримані в Італії після заворушень, влаштованих на римському Олімпійському стадіоні під час матчу групового етапу футбольної Ліги чемпіонів «Рома» - ЦСКА, про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

Можливо, рішення про ступінь провини і покарання буде прийнято вже в четвер. «Все залежить від того, коли будуть вивчені матеріали камер зовнішнього спостереження на стадіоні», - вказали в консульстві.

Російським уболівальникам загрожує негайна висилка з Італії, заборона на відвідування всіх футбольних матчів не тільки в Італії, але і країнах ЄС, а також грошовий штраф, але не виключено і тюремне ув'язнення, в тому числі умовне.

Як уточнили в консульстві, в ході зіткнень з уболівальниками «Роми» перед зустріччю поранення отримав один російський уболівальник. Стан здоров'я пораненого, який знаходиться в римській лікарні, не викликає побоювань, і вже сьогодні він відправиться на Росію.