Суперник «Динамо» програв сенсаційному лідеру чемпіонату Франції

Динамо Київ 28 Серпня, 09:23 770
Суперник «Динамо» програв сенсаційному лідеру чемпіонату Франції | 19-27
У суботу, 27 серпня, суперник київського «Динамо» в груповому етапі Ліги Європи «Ренн» поступився «Лансу», який вийшов на першу позицію в Лізі 1.

Чемпіонат Франції, 4 тур

«Ланс» – «Ренн» – 2:1

Голи: Фофана, 66, Опенда, 70 – Лаборд, 90+1

У поєдинку «Ланса» з «Ренном» все вирішили 4 хвилини в середині другого тайму. Спершу капітан «Ланса» Фофана з-за меж штрафного вразив дальній кут, а згодом Опенда реалізував вихід віч-на-віч після затяжної атаки господарів і помилки захисника «Ренна».

Гості відповіли голом Лаборда в компенсований час, але це вже ні на що не вплинуло. 2:1 – «Ланс» з 10-ма очками вирвався в лідери чемпіонату, але «ПСЖ» має гру в запасі. У «Ренна» 4 бали.

Нагадаємо, саме «Ренн» став одним із суперників «Динамо» у груповому турнірі Ліги Європи. Поєдинки української та французької команд заплановані на 6 і 13 жовтня.