Світовий футбол 1 Вересня, 10:38 501
АПЛ: «Арсенал» без Зінченка вп'яте переміг, другий поспіль хет-трик Холанда, порятунок «Ліверпуля» на останніх секундах | 19-27
Відбулись чергові поєдинки 5-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Голи: Фірміно, 61, Карвалью, 90+8 – Ісак, 38

Манчестер Сіті у рідних стінах влаштував погром новачку АПЛ. «Містяни» у першому таймі відвантажили три голи зусиллями Холанда, який у другому матчі поспіль оформив хет-трик. По перерві побиття Ноттінгем Форест довершив дубль Альвареса та постріл Канселу.

Чергової невдачі ледь не зазнав Ліверпуль. На Енфілд завітав Ньюкасл і вийшов вперед у першому таймі. Це відзначився Ісак, найдорожчий новачок в історії найбагатшого клубу АПЛ. По перерві мерсисайдці тотально переважали, що конвертувалось у голи Фірміно на 60 хвилині та Карвалью у доданий арбітром час. Ліверпуль піднявся одразу на 5 сходинку АПЛ.

П'яту перемогу поспіль здобув Арсенал. У гості завітала Астон Вілла, але здолати команду Артети не змогла. Олександр Зінченко пропускав поєдинок через пошкодження. Завдяки звитязі «каноніри» набрали 15 очок, вони продовжують очолювати турнірну таблицю.

Паралельно відбувалась зустріч Вест Хема й Тоттенхема. У поєдинку відзначались лише гравці «молотків», але фінальний свисток зафіксував нічию на табло. «Шпори» залишились на третій сходинці, попереду лише Ман Сіті й Арсенал.