Відбір до ЧС. Жіноча збірна України на виїзді розгромила Фарери

Футбол України 2 Вересня, 22:16 510
Відбір до ЧС. Жіноча збірна України на виїзді розгромила Фарери | 19-27
Жіноча збірна України з футболу провела свій передостанній матч відбору у групі на ЧС-2023.

Українки у гостях грали проти аутсайдера групи – Фарерських островів.

Особливого турнірного значення матч не ніс - збірна України не може піднятися вище 3-го місця, а Фарери міцно влаштувалися на останньому місці.

Поєдинок пройшов за явної переваги нашої команди – українки забили двічі ще у перші 15 хвилин першого тайму – дублем відзначилася Куніна.

Після перерви гра взагалі втратила якийсь нерв, хоча в кінцівці Шматко і додала третій.

3:0, перемога збірної України та останній матч у групі наші дівчата проведуть 6 вересня проти Іспанії, яка вже забезпечила собі перше місце у групі.

Фарерські острови – Україна 0:3

Голи: Куніна (11, 14), Шматко (83)

Збірна України: Бондарчук, Басанська, Шматко, Апанащенко, Корсун (Подольська, 74), Калініна, Петрик (Китаєва, 65), Козлова (Хіміч, 65), Гірин, Куніна (Глущенко, 74), Овідійчук (Шевчук, 65)