Світовий футбол 3 Вересня, 17:42 4012
Миколенко відіграв усі 90 хвилин «сухого» матчу проти «Ліверпуля»: оцінки від WhoScored | 19-27
У рамках шостого туру англійської Прем'єр-ліги «Евертон» в мерсисайдському дербі приймав «Ліверпуль».

Евертон - Ліверпуль 0:0

Миколенко відіграв усі 90 хвилин і персонально відповідав за Мохамеда Салаха, який був максимально заряджений на ворота, адже вже пару матчів не може забити. У єгиптянина було багато моментів, однак йому постійно хтось заважав, або Миколенко, або Пікфорд.

Українець отримав не надто високу оцінку. Частково через те, що він був не дуже корисний в атаці, а також мав низький відсоток точних передач - усього 66%. Віталій був зосереджений на обороні і головне, що йому вдалось непогано зіграти проти Салаха, зробив декілька важливих відбори і грав максимально спокійно і надійно.

Миколенко отримав посередню оцінку 6.8, а середній бал Евертона рівний 6.88.