«Динамо» - «Львів»: експрес-аналіз матчу

Динамо Київ 11 Вересня, 19:28 1237
«Динамо» - «Львів»: експрес-аналіз матчу | 19-27
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі висловився про другий тайм матчу «Динамо» - «Львів».

Стисло після першого тайму (рахунок 1:0):

• можу нас усіх привітати, але на перший тайм Динамо вийшло з достатнім рівнем концентраціі, чого з ними не відбувалося вже давно
  • хто наш папка? так Буяльський наш папка, майстерно покарали Львів за помилку центрі полі (Сидорчук -> Гармаш -> Циганков -> Буяльський)
  • не вражала позиційна атака, декілька разів Буя розтягував захист, але клепки цим скористатися не вистачило; мали декілька спроб через атаку напівлфангом; але здебільшого все закінчувалося за класичною схемою, коли заводимо м’яч флангом майже до кута штрафного, та повертаємо назад
  • перші кандидати на заміну це обидва фулбеки, ні Тимчик, ні Вівчаренко не схожі на гравців, що уважно слухали теорію перед грою, про брак в простих ситуаціях навіть мовчу
  • декілька разі дали побігати Кабаєву, перевірили; не Мудрик звісно, але хоча б одна людина, що біжить є про всяк випадок
  • проблеми собі створити здатне лише Динамо самотужки, бо Львів навіть при 0:1 не бажає розкриватися та атакує 2-3 юнітами; львів’яни намагаються робити вигляд, що Нич, то бюджетний Довбик, мало що з цього виходить

Стисло після другого тайму (загальний рахунок 1:0):

• як і передбачав, то першими зняли фулбеків, дуже посередній матч від обох стартерів, дуже слабко, враховуючи рівень спротиву
  • на відміну від Тимчика з Вівчаренком на фоні Львову Сидорчук сьогодні виглядав наче Каземіро в праймі, як на мене, то тіньовий герой поєдинку
  • головне негативне враження, що майже зіпсувало загальний настрій від матчу - це останні 3 хвилини гри, коли м’яч занадто довго перебував під контролем Львова на динамівській половині; удар Бойко в вакуум, який відрізав півкоманди та залишив її за лінією м’яча - це абсолютно неприпустима історія, тому з балачками про вихід із кризи я б не поспішав